Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Májat tényleg nem lehet enni...

Májat tényleg nem lehet enni semmilyen formában?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem néha eszek rántva meg hagymásan az baj?
2009. máj. 23. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindent lehet enni, még májat is. MIndent és mindent mértékkel. Ez a lényeg. Az, hogy néha eszel májat, attól nem lesz se a babának, se neked semmi bajod. Az nem szerencsés, ha túlzásba esnél és hetente 4-5-6 alkalommal ezt ennéd. Gondolom, nem így van, tehát jó étvágyat hozzá!
2009. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ettem májkrémet, nem lett semmi bajom. Ha nem eszel csak nagyon keveset és nem viszed túlzásba,mert az A vitamin zsírban oldódik, nem olyan mint a C vitamin, hogy az ember csak kipisili, tehát könnyű esetleg túladagolni, ami azt hiszem a magzatnál látáskárosodást meg ilyesmit okozhat.
2009. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a védőnőm azt mondta,lehet enni nyugodtan,még jó is,mert tele van vassal.
2009. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
de lehet, ha meg van sütve a máj akkor nincsenek benne méreganyagok. sok vas van benne, nagyon egészséges, kismamáknak is.
2009. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne.Nem tudom ki terjeszt ilyen badarságokat.Én is megkérdeztem a védőnőt is, és még ajánlotta is.Egyél nyugodtan, kell is a vas miatt.
2009. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a májat az A-vitamin tartalma miatt nem kell túlzásba vinni, de enni lehet. Ráadásul a májkrémben nincs is olyan sok máj, kiegészítik húspéppel, stb. Nézd meg a dobozán! Ehetsz nyugodtan, én is eszem, csak ne májat májjal egyél!
2009. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a hányós időszakomban csak májkrémes kenyeret ettem. Csak azt kívántam és csak az maradt meg bennem.

A májban meg tényleg sok a vas, amire szükégünk van ilyenkor.

2009. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!