Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másoknak is javasolta a...

Másoknak is javasolta a nőgyógyász, hogy a 12. hét előtt ne szexeljenek, mivel a kismama orgazmusa árthat a babának?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem! Normál terhességnél az orgazmus nem árthat. Ami neked jó, az a babának.
2012. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem...s szerintem ez egy nagy butaság...ennyi erővel végig nem lehetne szexelni..dehogy árt. én ugy tudom h kellemes simogatásként éli meg az orgazmus okozta méhösszehuzodásokat. persze ha pl lepény fedi a méhszájat vagy hasonló dolog van(több véetélés után v mittom én),akkor más a helyzet.

de egy egészséges terhességnél szerintem ez butaság.

2012. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
első terhesség, semmit nem mondott a doki, hogy bármi baj lenne
2012. jan. 6. 21:40
 4/15 anonim ***** válasza:
Nyilván nem egészséges terhességről van szó, biztos lát valami problémát. Nem hiszem hogy butaságot mondana az orvos. Az 12 hét a legkritikusabb, jobb óvatosnak lenni.
2012. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ha lát valamit, miért nem közli ?
2012. jan. 6. 21:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondtak ilyet, és olyan ismerősöm sincs akinek ezt javasolták volna! Valami más lehet a dologban!
2012. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én mindenképp orvost váltanék a helyedben. Ha tudatlanságból mondta a no sex-et, akkor azért, ha meg oka van, de nem tájékoztatott róla, akkor a megbízhatatlansága miatt. Ugyanis ha bármi gond van, a kismamának egyrészt joga van tudni róla, másrészt ha szexelni nem lehet, akkor vélhetőleg más téren sem árt az óvatosság, erről meg nem beszélt.
2012. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen,a teljesen problémamentes terhességemnél az első 6 hétre mondta az orvosom. A 2. babával vérezgettem, ott értelemszerűen a 12. hétig tiltotta.
2012. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem semmi gond nem volt, mégis azt javasolta, hogy a 12. hétig ne. Minden orvos más tapasztalatokkal rendelkezik, belátása szerint javasol ezt vagy azt. Ártani biztosan nem akar.


22hkm

2012. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


az első terhességemnél 4. héten véreztem!Így nekünk a 14. hétig tilos volt...De ez érthető!


Viszonta másodiknál semmi ilyen gond nem volt,így nem is tiltott el!Csak papíron voltam veszélyeztetett!Viszontén még szoptatom a nagyobbat,és még aztsem tiltotta meg!Nem is volt probléma az elején!


De egyszer én egy másik dokinál voltam beutalóért,akimikor meglátta a kiskönyvemben,hogy még szoptatok,teljesen kiakadt...És pont a sex példával hozakodtam elő,hogy akkor attól is el vagyok e tiltva szerinte?Merthogy a kettő teljesen ugyanazokat a méhösszehúzódásokat váltja ki,csaka sexnél sokkal intenzívebben!Hát nem vártam meg a válaszát...De!


Szerintem válts orvost,vagy pedig fejtse ki ezt a véleményét!És amúgy az ilyenaggályaidat nyugodtan ott helyben ismegkérdezheted tőle is!Meg bármit!


2 éves kislány és 22 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!