Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes leszek de ma éreztem...

37hetes leszek de ma éreztem elösször hogy kezdek feszültebb lenni, sirni tudnék. Más is igy van ezzel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajaj!Én már két hete ilyen vagyok,most 37+3 hetesek vagyunk.Mindenen bőgök,hol azért mert csúnyán szólnak hozzám,hol azért mert romantikus film megy a tévében,hol amitt aggódom,hogy mikor fogok szülni és vajon mennyire lesz nehéz.Ugyanakkor én nem veszem észre,hogy megbántok másokat,mert feszült vagyok,de azonnal megsértődöm,ha engem bántanak,vagy csak úgy érzem.A gyerekeimhez sincs türelmem,de igazából senkihez és semmihez sem.Nem találom ahelyem itthon,de kimozdulni sem szeretek,főleg a meleg miatt.Szóval nem egyszerű most velem.
2009. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan igy vagyok.próbálok nem megbántani másokat...kicsit ingerült vagyok.
2009. máj. 23. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled! 37+6 vagyok, és vagy 3 hete nem lehet velem bírni. Ideges vagyok, ingerlékeny, fáradékony, hisztis, aggódom a baba egészségéért (okom nincs, eddig nem is féltem semmitől), mehetnékem van, de közben utálok emberek közt lenni, stb...

Szóval nyugi, szerintem ez normális. Remélem legalábbis :-)

2009. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Egész héten bőghetnékem volt, hétfőn töltöm a 40.hetet, szeintem kikészitettem a férjemet is.Stresszes vagyok ugy érzem sosem szülök meg! Mindenki hivogat h nah mikor lesz már meg! Mintha rajtam mulna...

2009. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen én is..általába ezek miatt:baba egészsége,a férjem szeret e,meg minden takaritandó dolog meglegyen a nagy napra....de már olyan jo lenne túl lenni az egészen...:)
2009. máj. 23. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már azon is bőgök,hogy sétálni szeretnék menni,de nem bírják a lábaim. :o)

Meg ha hozzám szólnak,az a baj,ha meg nem,akkor biztos senki nem szeret.

Nem semmi türelme van a páromnak,soha egy rossz szót nem szól.

38+2 hetes kismama

2009. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!