Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab-n átesettek a...

Missed Ab-n átesettek a következő terhességnél mikor mentetek dokihoz elősször? Írt fel gyógyszert vagy valamit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:21
 1/7 anonim válasza:

Kb. 5-6 hetesen vetéltem el, szerencsére nem kellett műtétileg befejezni, mert kiürült rendesen. A következő terhességnél, amint pozitív lett a teszt, kértem időpontot a nőgyógyászomtól. Nem írt fel semmit, azt mondta, ha nem életképes, el akar menni, akkor el is fog, nem számít, szedek-e valamilyen gyógyszert.A szextől viszont el lettem tiltva, mert az orgazmusnak és a spermának is méhösszehúzó hatása van.


34 hetes kismama

2011. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kiderült, hogy mi volt a vetélés oka? Ha anyai oka volt, akkor kaphatsz gyógyszert (pl. progeszteronpótlást). Olyankor érdemes korán menni a pozitív teszttel, hogy meg tudják menteni.

De ha magzati oka volt, akkor valószínűtlen, hogy újra előfordul, tehát mehetsz amikor jónak látod. Én az 5. héten szeretek menni, hogy lássam, jó helyen van-e a baba.

2011. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 5 és 6 hét között mentem. Akkor még csak petezsákot látott. Kértem, hogy írjon fel ultrogestant, fel is írta az orvos. De hozzátette, ha a baba el akar menni, gyógyszer szedése mellett is el fog. Ki sem váltottam a receptet. Bíztam abban, hogy ezúttal minden rendben lesz és jobban vigyáztam, kíméltem magam. 19+2 hkm.
2011. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12. héten műtöttek elhalt magzattal. A köv. terhességemnél csak a 8. hét körül akartam menni, de a 6. héten pecsételni kezdtem, szaladtunk orvoshoz. írt fel Utrot. Megmaradt a fiam:) Most ismét babát várok, a 6. héten mentem, kértem Utrot. 10 nap után hívtak vissza, mert nem egyértelmű a szívverése. Most 2* annyi Utrot szedek.
2011. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 9 hetesen vetéltem el, műtét is volt :(

3 hónap múlva a nemvárt előtt egy héttel lett pozitív a tesztem és rohantam a dokihoz (előző két terhesség elejét végi barnáztam)

Írt fel utrogestan-t Azt kell használnom 3x2

Most vagyunk 12 hetesek.

Minden rendben van (kopp-kopp)

2011. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát pontossan nem derült ki semmi de velem nem volt gond ugyhogy nagy valószínűséggel magzati oka volt az elhalásnak,ikreket vártam az egyik a 8. a másik a 9.héten ment el sajnos és ezután műtöttek meg semmi előjele nem volt a vetélésnek se vér se barnázás se görcs se semmi,nagyon jól éreztem magam.
2011. máj. 11. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fog megismétlődni valószínűleg.
2011. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!