Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden lelkiismeretes,...

Szegeden lelkiismeretes, olcsó (esetleg sztk-s) nőgyógyászt keresek, tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Pozitiv lett a tesztem,sürgősen kellene egy jó orvos,aki nem csak rám néz.(NEMRÉG VOLT EGY VETÉLÉSEM,NEM FOGLALKOZTAK VELEM)
2009. máj. 23. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én Kajtár Istvánhoz járok a Vasasba, igaz, magánrendelésre, de mindennap van neki sima rendelése is. Nagyon rendes doki, idős, tapasztalt és lelkiismeretes normál rendelésen is. Ha gondolod, megadom az elérhetőségét, és telefonon bármit meg tudsz kérdezni következmények nélkül.

2009. máj. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,meg tudnád adni a számot?Hétfő délután rendel?
2009. máj. 24. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hívd fel holnap délelőtt, mert a pontos rendelési idejét nem tudom. 20/580-72-93. A magánrendelés amúgy 6ezer/hó. Remélem, tudtam segíteni.
2009. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2009. máj. 24. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!