Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes abbahagyni a...

Mikor érdemes abbahagyni a feszültséggel járó munkát?

Figyelt kérdés
Még csak 11 hetes terhes vagyok, de néha úgy érzem, hogy nem megy tovább. Fizikailag (fáradtság) és még inkább szellemileg nem bírom a munkámat. Nem tudom, hogy ez most csak egy átmeneti állapot, vagy jobb, ha beszélek a dokimmal a kiiratásról.
2008. márc. 31. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne habozz, a babád és TE vagy most a legfontosabb, ha valami történik (nem fog), akkor meg ezen eszed magad, hogy te vagy az okozója. Sok pihenés, maj a második trimeszterben, ha túl vagy a nehezén, kicsit nyüzsöghetsz!!

Jó babavárást!!!

2008. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyénfüggő (és persze attól is függ, hogy milyen munkát végzel). Én kb 29-30 hetesen fogom abbahagyni. Ha nagyon rosszul érzed magad és nem bírod a munkát, akkor mindenképp beszélj a dokiddal és irasd ki magad.

25 hetes kismami

2008. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem irtad, mit dolgozol?
2008. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pénzügyi területen vagyok. Nem fizikailag megerőltető, csak a sok változással járó idegeskedés az, amitől félek. Sok olyan van, ami nem jelent megerőltetést, de sajnos nem válogathatom ki, hogy ezt a részét csinálom, a többit meg vegyék el tőlem. Nem tudom, hogy csak a fáradtság miatt van az idegeskedés, vagy különben is ilyen nehéz lenne az átállás, a tanulás.
2008. márc. 31. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj táppénzre, az idegeskedés és a feszültség nem tesz jót sem a babónak, sem neked!
2008. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! nem akarlak riogadtni de én nem mentem el táppénzre amikor a doki javasolta 5 hetes voltam akkor és 5 nap múlva bevéreztem és elvesztettem az egyik babát mert ikreim lettek volna. Azóta itthon vagyok és nagyon vigyázok a kicsi fiamra a pocakomba, de sajnos a bűntudat meg maradt, hogy miért voltam ilyen makacs.

33 hetes kismama

2008. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek terhesgondozásra, ott szeretném megbeszélni a dokival, meg a védőnővel, hogy ők mit javasolnak. (a védőnővel ráadásul munkahelyi kapcsolatban is vagyok, látja mi a helyzet itt, csak tud reálisan tanácsot adni)
2008. márc. 31. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam a munkával semmi különösebb nehézség nem volt, viszont egy idegbeteg környezetben dolgoztam sok mocsokolódó rosszindulatú ember között...már a terhesség elején kifeküdtem fizikálisan, viszont, ha ez nem történt volna meg,akkor is valszeg kiirattam volna magam, mert egyáltalán nem jó gyomorgörccsel, nagy stressz alatt, feszenge dolgozni akár a konkrét munka, akár a kollegák váltják ki azt. Jó pihenést! Ti vagytok a fontosak!
2008. márc. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!