Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoktatok dúdolni, énekelni a...

Szoktatok dúdolni, énekelni a pocaklakónak? Vagy csak úgy? Hogy reagál rá? 20 hetes vagyok. Ilyenkor van már értelme dúdolni, énekelni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én már 13 hetes kora ota énekelek meg beszélgetek neki,mert akkor mozdult meg.Értelme mindíg van,mert ismerni fogja a hangodat miután megszületik és megnyugtatja.
2009. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A 15. héttől hallja a baba a szívverésed és a hangod.

Ha énekelsz neki azt is hallja és ingerek érik általa.

Biztosan jó érzés neki, hiszen már érezni is tud!

Ezzel kapcsolatos tapasztalatom még nincs, mert 14 hetes vagyok, de már én is szoktam énekelgetni neki, mert amúgy is szeretek énekelni.

Boldog babavárást!

2009. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam dúdolgatni, nagyon szereti:) Mindig jelez, ha tetszik neki, amit hall:)

Igen, értelme mindig van.

2009. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor nyugodtan énekelek Neki :) Beszélni szoktam hozzá néha. Van amikor szinte olyan mintha megértené :) Pl alig-alig mocorog mostanában és a hasamra raktam a kezem, kértem hogy rúgjon már 1-2-t nekem és rúgott is kettőt, aztán nyugi lett :)
2009. máj. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!