Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt egy s. vetelesem most...

Volt egy s. vetelesem most ujra babas vagyok es szules elott allok. Nekem mar az is nagyon fajt. Mi lesz akkor velem szulesnel?

Figyelt kérdés
Akkor nem kaptam fajdalom csillapitot.Most jonnek vissza az emlekek.Az is volt par ora mire helyre jottem.
2009. máj. 24. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugika!!Nekem is volt vetélésem...elájultam a fájdalomtól.De a szülés az teljesen más volt ott pörögtek az események ha akartam volna sem birtam volna elájulni úgy vártam a kibabámat ,hogy lássam pedig elakadt és így nem volt egyszerű...
2009. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon fájt a vetélés pedig még csak 8 hetes volt akkor a terhesség. Én is ezt mondtam mi lesz velem szülésnél. Ahoz képest kellemesen csalódtam. Könnyü szülésem volt, így visszagondolva a vetélés jobban fájt.
2009. máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ketteske ***** válasza:
A vetélés a lelkiek miatt is nagyon nehéz dolog. A szülésnél meg már teljesen más lelki állapotban leszel. Nem elveszted a babád, hanem megszülöd az egészségeset. Ez teljesen más lesz lelkileg és ezért fizikailag is.
2009. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!