Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ajánlott a nőgyógyás...

Másnak is ajánlott a nőgyógyásza a terhessége alatt (és főleg az utolsó hetekben) Betadine hüvelykúpot erős folyásra?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy tenyésztett volna bacit, vagy bármi... Nem veszélyes ez a babára?
2008. márc. 31. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes ezt általában szülés utánra tanácsolják a fertőzések ellen.Nem hinném hogy ez jó ötlet.Ez nagyon erős fertőtlenítő.A esetleg nyitva a méhszáj akkor meg veszélyes is lehet.Ha máskor mész na dokihoz kérdezz rá mit miért, mire mond vagy ír ki.Szerintem ezzel kapcs.-ban hívd fel hogy jól értetted e.
2008. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még csak 29 hetes vagyok,de már 3szor használtam 7-7db betadint,a folyásom végett.Nyugodtan lehet használni,semm baj nem lesz belőle,hiszen az csak jód,tehát semmi komoly gyógyszer,csak fertőtlenítő.Az előző terhességemnél is kellett használnom,és ott sem volt semmi bajunk tőle.
2008. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A dokit kérdeztem, azt mondta, hogy "Gondolom, hogy fölírna olyant, ami káros lehet? És a bennfekvő terhesek is folyamatosan ezt kapják." De a jód mégiscsak felszívódik a méhlepényen (legalábbis ezt írják), és az pajzsmirigy-problémákhoz vezethet...
2008. ápr. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!