Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. héten tegnap erős vérzésse...

10. héten tegnap erős vérzéssel kórházba kerültem. Hazaengedtek. MOst barnázok és egész nap fáj a derekam körbe. Volt akinek emelett megmaradt a terhessége?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves kislányom, vele semmi gond nem volt. aztán kétt missed ab--om. MOst meg így jártam.. Nem tudom reméljek-e bármit is....
2012. jan. 8. 23:01
 1/4 A kérdező kommentje:
uthrogestan kúpot nyomok, 3x2 re emelték az adagomat. magne b6 , folsavat is szedek...
2012. jan. 8. 23:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Először a 8 aztán a 12 és a 27 héten.

Sajnos ennek köszönhetően megszületett a 28-dik héten, de teljesen egészséges.

Ne agyalj ezen, neki se tesz jót. Én is végig paráztam és ez lett belőle.

most 8 hós

Csak nyugi, a remény hal meg utoljára

2012. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

23:08 vagyok

Én is nyomtam utrogestant, szedtem magne B6-ot, terhesvitamint és rutascorbint. 18 hetes korig csak feküdtem egész nap és pihentem, bár neked ez nehéz lesz mivel van egy kislányod akivel foglalkozni kell

2012. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia én is véreztem 10 héten egészen 12 hetes koromig mig a haematóma fel nem szivodott ki nem ürült.pihenés c vitamin magnézium én mást nem kaptam.Egészséges babám született...
2012. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!