Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért van az hogy az utrogestan...

Mért van az hogy az utrogestantól olyan vagyok mint aki kábítózik? Másnak milyen tapasztalatai vannak ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Hála az égnek nemtudom milyen a kábítózás,akkor inkább az alkohol okozta fejkábasághoz hasonlítanám.Amikor beveszem egy óra múlva érzem hogy a "fejemnek annyi".

Az orosom mondta hogy szép lassan csökkentsem az adagot

amit már eliskezdtem dehát nem valami jó ez így.Az elején nem volt tőle semmi bajom.15 hetes km.


2009. máj. 24. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanígy éreztem tőle, 8. héttől a 16. hétig kellett szednem. Napi 3x1-et. Mindig olyan kába voltam, mint aki folyamatosan nyugtatókon él.

40 hetes km

2009. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, első gyereknél nem volt bajom tőle. A második terhességnél meg mint akit fejbelőttek. Gyakorlatilag egy órán belül elájultam alvásba...
2009. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!