Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kisfiú magzatok lustábbak a...

A kisfiú magzatok lustábbak a pociban mint a kislányok? Kisfiúk erosebbeket tudnak rúgni, boxolni, stb? csak puszta kíváncsiság hogy kinek milyenek a tapasztalatai

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 10:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
elso terhessegem kislány volt, most kisfiu, igaz, már pár hete érzem, de még nem annyira eroteljesen, de néha meglepoen nagyot ut, vagy rug, ha jol emlékszem a kislányom ennyi idosen nem produkált ilyen eros mozdulatokat
2011. szept. 23. 10:48
 2/14 anonim ***** válasza:
persze, a kisfiúk fociznak már ott :)
2011. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de most komolyan, az enyém mintha lustább volna, van valami osszefuggés a nemukkel kapcsolatosan vagy csak csupán genetika, amilyen olyan, lényegtelen hogy milyen nemu
2011. szept. 23. 10:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom sokkal erősebbeket rúgott, és alapból is mozgékonyabb volt mint a fiam.
2011. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez nem a baba nemétől függ, pocakban még nem igazán van különbség a mozgásuk erősségében.

Egyes babák lustábbak, mások meg kiverik az oldalad, nemtől függetlenül. Inkább az számít mennyire aktív babák, nem pedig a nemük.

2011. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és ha a két szulo nyugodt tipus, nem heves, én a férjemmel olyanok vagyunk, nem mondhatnám hogy orokmozgok voltunk,akkor a pici is nyugodtabb lesz valoszinuleg?
2011. szept. 23. 11:30
 7/14 anonim ***** válasza:

A baba bárhová "visszaüthet". Lányom egy igazi kis tornádó, és mi nem voltunk ilyenek a párommal. Mondjuk én menőmanó voltam, mindig sétálni akartam, de nem voltam rosszcsont.

Szóval a felmenők közül bizonyára egy minden lébe kanálra ütött. :)

Ja és a haja vörös lett. Egy vörös volt mindössze a családunkban, a dédnagymamája. Szóval nagyon vissza tudnak ütni olyanra, akire nem is gondolnánk.

Plusz sírós baba volt nagyon, ilyen pedig még nem volt a családban. Mindegyikünk nyugodt volt, ő meg egy ordítógép volt 6-7 hónapig. :)

Hát nem lehet tudni...

2011. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
koszonom, és ha nyugodt, nem annyira mozgékony pocaklako lesz a továbbiakban is végig a megszuletéséig akkor kint is nyugis baba lesz?
2011. szept. 23. 11:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne alapozz arra, hogy nyugis baba lesz, ezt nem lehet tudni.

Lehet, hogy ugyanolyan lesz mint a hasadban volt, de az is lehet hogy kijön és itt tombolja ki magát. :)

Igazából már sokféle verziót hallottam, tehát nem mondható el általánosságban sem, hogy pocakban nyugis baba idekint is nyugis lesz, és egy aktív pocaklakó idekint is nyüzsi baba lesz. Nem feltétlen van így.

2011. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés.


3. lányomat várom, és teljesen máshogy mozgott mind, másként érzem én. Most a legkisebb a legaktívabb, nem csak, hogy sokat mozog, de nagyon erősen is érezni-látni.


Ez sok mindentől függ, hogy mennyire érzed a baba mozgását. Nem csak az ő mozdulatainak az erősségétől, hanem attól is, hogy pl hol helyezkedik el a lepény... ilyesmi.

2011. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!