Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miután befordul a baba, hol...

Miután befordul a baba, hol lehet érezni a mozgását, rúgásait?

Figyelt kérdés

28+5 hkm vagyok, es a picurkám, 3 napja folyamatosan ficankol, es szinte csak ugy hullamzik a hasam. Ha mar befordult volna hol kellene ereznem a rugasait? Jelenleg mindenhol erzem. :)

koszonom a valaszokat


2012. jan. 9. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lent a szemérem csontodnál
2012. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 3-szor vagyok terhes, de soha nem tudtam hogy melyik testrészével mozdul éppen...
2012. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

hat nem tudom, de en sokszor erzem ugy mintha a huvelyembe rugna, vagy lehet hogy ut :) nem tudom

2012. jan. 9. 12:06
 4/11 A kérdező kommentje:
jah, es elso baba szoval fogalmam sincs hogy mikor melyik testreszet erzem :)
2012. jan. 9. 12:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem vegig befordult pozban volt eddig.En az erosebb rugasokat mindig fent erzem a koldokom felett,illetve ha ugy kinyomja a kis terdet vagy labat azt is mindig a koldokom felett erzem.

Lent a szemerem csontomnal kisebb kaparaszasokat erzek,gyengebb uteseket,na meg ha csuklik,azt is lent erzem,innen tudom hogy ott a kis feje:-)


34 hkm

2012. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ma megyek uh-ra én is kíváncsi vagyok most hol a lába és a keze én ugyanolyannak érzem a rúgásokat, ütéseket de ma mindent tüzetesen megkérdezek és leírom.
2012. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 limaia ***** válasza:

ha már befordult,fent a köldök és a bordák között érzed a rugásokat.ha lent érzed,az a keze,vagy a feje,mert a hogy rug,ellentétesen nyomja a hüvelyi részt.az enyém hetek óta be van fordulva,néha olyan,mintha ki akarna szakadni az alhasam,amikor a bordámnak támasztja a lábait.olyankor rendesen meg tudom csikizni a talpát.

36+3hetes km

2012. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én babám most nem rég fordult fejvégű fekvésbe,eddig a hólyagomat rugdosta,most pedig a köldökömnél vagy a bordáimnál érzem,lent én is inkább csak kaparászást érzek néha egy kis ökölcsapással.


33hkm

2012. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom a valaszokat

hat akkor lehet hogy befordult mar a picurkam, mert sokszor a rugasokat a koldokom magassagaban erzem, na meg ahogy az egyik valaszolo is irta a koldokom felett erzek feszitest

akkor mar lehetseges?

2012. jan. 9. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Voltál UH-n?
2012. jan. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!