Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódót valaki, hogy nem...

Aggódót valaki, hogy nem érezte a baba mozgását?

Figyelt kérdés
És esetleg valamit csináltatok, hogy még is meg mozdult? Vagy ez jön majd magától?
2011. nov. 23. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy,hogy aggódnod kéne?Egyébként ezt nem tudod sürgetni semmivel se!
2011. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17 hetes!
2011. nov. 23. 12:02
 3/10 A kérdező kommentje:
2. gyermekem!
2011. nov. 23. 12:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát ha még nem érezted egyszer sem, akkor ne izgulj, van aki már a 15-16.héten érzi, van olyan aki csak a 22. héten.Ha pedig már érezted mozogni, és most nem érzed...

Hát az attól függ hány hetes vagy.Ha még az elején, pl.:20.hétig nekem is volt olyan, hogy éppen úgy fordult, hogy befelé rúgott, és nem éreztem szinte egy teljes napig.De azért ha valaki már érzi minden napszakban rendszeresen a babáját mocorogni, és egyszer csak egy teljes napig nem érzi, akkor azért be kell menni ügyeletre vagy dokihoz.Nem biztos, hogy baj van, de jobb megnézni.

Kicsit előtte a pocakot meg lehet mozgatni, de csak finoman, vagy csokit enni, arra ált.megélénkülnek:)

Boldog babavárást!

2011. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A vége felé a pozícióváltozástól (pl. bal oldalról jobb oldaladra fekszel) meg szoktak mozdulni, meg ha rázogatod óvatosan a pocidat. A szülésznők is így ébresztik. Segíthetnek az édes ételek, italok is.

Ha még soha nem mozdult meg, azt nem tudod siettetni.

Ha pedig arra gondolsz, hogy az elején vagy és aggódsz, mert nem tudod, jól van-e, mert még nem mozog...igen, én nagyon aggódtam, próbáltam nem gondolni erre, és szerintem mindenki így van vele.

2011. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És mikor érezted az elsőnél a magzatmozgást?
2011. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi!! Olvastam itt,hogy van olyan kismama aki 19. héten érezte csak az első mozgást pedig 3.baba volt!!! Jelezni fog,ne aggódj! Kicsit lusta:)
2011. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mert az nem most volt!
2011. nov. 23. 12:08
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszoló vagyok. Az elsőt a 16. héten éreztem, nem akarták elhinni, de elég vékony vagyok, talán ezért. Azt hallottam, a másodikat korábban lehet érezni, ezért a 14 héttől feszülten figyeltem de semmi. Ugyanúgy a 16. héten éreztem először. A barátnőm az elsőt a 16.-on, a másodikat csak a 20. héten. Nyugi, semmi baj.:)
2011. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 év van a két gyerek közt, de emlékszem még a napra is :) A terheskönyvedben benne van? De mindegy is, bőven időben vagy.
2011. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!