Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen méhösszehúzódás?

33 hetesen méhösszehúzódás?

Figyelt kérdés
A baba ha megszületne az nagyon veszélyes lenne???A barátnőmet ma vitték ez miatt kórházba és bent is kell maradnia:(:(:(A baba már lefelé van fordulva!Nagy baj???Mi lehet ebből?
2009. máj. 24. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

34 hetesen szültem, a baba 31.hétnek megfelelő fejlettségi állapotban volt, és semmi baj nem lett. Lélegeztetni sem kellett. Majd kap a barátnőd görcsoldót és nem lesz semmi baj, nyugodj meg!

2009. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi egy kicsit megnyugodtam:):):)
2009. máj. 24. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz.

Ha nem nyílt ki nagyon, nem vérzik be, akkor egy kis görcsoldó, megfigyelés, és pár nap múlva hazazavarják pihenni.

Elég picike, sok baja lehet egy ekkora picinek, de ezek általánosak, az előző válaszoló példája is ott van.

(én 30/31fordulóján voltam a barátnőd problémájával a szülőszobán, azóta is egyben vagyunk, 4hét a szülésig)

2009. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 32 hetesen voltak osszehuzodasok es engem is bent tartottak 1 napra.De nem csinaltak semmit csak monitoron voltam es ot figyeltek.De nem volt gond masnap hazaengedtek!Ha nincs nyitva a mehszaj,nincs verzes es nem erosodik akkor szerintem nem lesz gond!Ne addodj es probald meg ot is megnyugtatni,mellette lenni!!!!!!Az a legfontosabb!!!Mikor en bent voltam a mellettem levo agyon levo holgy mondta hogy o 32 hetre szulte a kisfiat.Semmi gond nem volt vele.Picit kisebb volt a tobbi babanal de 1 honap alatt behozta a lemaradast.Mostpedig lattam ahogy 2 evesen ott szaladgalt korulotte!!!!Sok szerencset!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!