Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen milyen nyugtató...

20 hetesen milyen nyugtató hatású dolgot vehetek be?

Figyelt kérdés
Tegnap párom elment szórakozni a barátaival és idáig haza sem jött.Folyamatosan sírok,fáj a fejem,a hasam is feszűl egész nap.A babámon is észreveszem,hogy sokat ficánkol.Ennyit még nem mocorgott egy nap alatt.Emiatt lehet,vagy ez természetes,hogy egyre többet fog ficánkolni?Mit tudnék beszerezni így vasárnap,amitől legalább egy kicsit megnyugszom és alhatnék is 1-2 órát,mivel borzalmas éjszaka van mögöttem:(
2009. máj. 24. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon sajnálom!!!! Én 18 hetes vagyok, de szerencsére kiegyensúlyozott a kapcsolatom a férjemmel, és eszébe sem jut elmenni nélkülem sehová.

Nem éred utol telefonon? Mert ha nem tudsz róla semmit, annál tényleg nincs rosszabb. De miért csinál ilyet? Minden rendben veletek? Én nem vennék be semmit, max valami nyugtató teát. Nem tudom, hogy szabad-e, de a citromfű az elvileg nyugtató hatású.

2009. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem is beszéltetek?! Mi történt?!

Szerintem ne vegyél be semmit, neked inkább most beszélgetés, társaság kellene. Anyukád vagy a barátaid? Nem tud valaki átmenni hozzád, vagy te elmenni valahova? Hogy kisírd magad...

Egyébként a homeopátiás dolgok szedhetők, de az csak akkor használ, ha folyamatosan szeded, tehát most gy rögtön nincs olyan, ami hatna.

Ne legyél most egyedül

Mindenképpen írd meg, mi lett a vége

2009. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom remeljuk nincs semmi baja!De ha hazamegy kérd számon,hogy ilyen ne legyen tobbet!

Homeopatiás gyogyszert kerj valakitol vagy végy ha tudsz!

2009. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egyik barátunknak volt szülinapja.Most az első alkalom,hogy elment nélkülem.Amúgy minden jó a kapcsolatunkban.Hajnalban hazajött az egyik baráttal,de a telefonját itthon hagyta mert lemerült.Majd mentek tovább.Most 18h-kor beszéltem vele,mert hívott,de csak addíg jutottunk,hogy jól kiordibáltam magam és lecsaptam a telefont.Ha lehet ezen még jobban felidegesítettem magam.Nem tudom mi baja,mi történt.
2009. máj. 24. 18:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyukámék amúgy más városban laknak.Fél éve költöztünk ide,senki nincs itt körülöttem akinek elmondhatnám ami fáj.Őket nem akarom bosszantani feleslegesen.Persze "jó haverok" azok vannak itt!
2009. máj. 24. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy pohár hársfa teát,azt lehet és nagyon jó nyugtató hatása van,talán aludni is tudsz tőle egy kicsit.Aztán ha nyugodtabb leszel,beszéljétek meg ezt a dolgot.
2009. máj. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,az pont van itthon.
2009. máj. 24. 19:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok Lányok!Szóval még este hazajött.Ahogy belépett az ajtón kapott egy hatalmas pofont,amin nem tudom,hogy melyikünk lepődött meg jobban:)Még soha nem csináltam ilyet(persze Ő sem!) Megbeszéltük,hogy többet nem csinál ilyet.Igazából,Ő nem is gondolta,hogy így megbánt vele...mert én mindíg olyan megértő,engedékeny vagyok..stb.Remélem tényleg megbánta és nem lesz több ilyen alkalom.Nektek pedig köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 26. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!