Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok mondani nekem magzatv...

Tudnátok mondani nekem magzatvédő vitamint ami nem tabletta vagy kapszula?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
HIPP Natal (inni kell és még finom is), gyógyszertárban, DM-ben kapható.
2012. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Sok zöldség és gyümölcs. Sovány húsok, hal. Ezek a legjobb vitaminok. Én semmilyen vitamint nem szedtem, ittam. Minden eredményem tökéletes volt mindig. Változatosan táplálkoztam. Hidd el bőven elég. Ha erre nincs lehetőséged akkor megértem az utánpótlást. De miért nem akarsz tablettát? Az elevitet és a gravidát sokan Istenesítik.
2012. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom hányingere van szegénynek és a tablettát/kapszulát nem bírja lenyelni, így valószínűleg sem a halat, sem sok-sok ételt, ami tápláló lenne...

Én is csak a HIPPesről tudok, én mondjuk nem vettem, mert a legdrágább cucc, két naponta letuszkoltam egy Femibiont (tabletta), próbáltam evés közben, úgy ment a legjobban, csak egyszer köszönt vissza...

2012. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A hipp natal inkább később jó. Próbáld meg a Femibiont, és is borzasztóan rosszul voltam mindentől, amit lenyeltem, de ettől nem.
2012. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a Hipp Natal később jó? Végig lehet inni a terhesség alatt. Én is ezt ajánlom. Ha túl vasízűnek találnád, nyugodtan keverd össze pl. narancslével. Ha szereted a rostos gyümölcslevet, ezt imádni fogod.
2012. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is a Hipp Natalra esküszöm!Nincs semmilyen mellékhatása mint a gyógyszereknek!!!
2012. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hipp Natal ital: ezt a terhesség alatt és szoptatáskor is lehet inni. Én 12 hetes voltam amikor az Elevitről (rosszul voltam tőle), átváltottam erre. Igaz van egy pici mellékíze, de nem olyan vészes, ettől nem hánytam.
2012. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nem javasolják a hipp natalt, ezért írtam.
2012. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2.-ik vagyok. Nem értem miért kellett lehúzni! Valami rosszat írtam? Nem azt írtam, hogy dohányozzon, vagy alkoholizáljon, netán drogozzon mellé. Csak írtam, hogy én nem szedtem, hanem változatosan táplálkoztam! Akkor mi a jó fene bajotok van? Hihetetlen egy népség vagytok komolyan!!! Meg is kérdeztem mi az oka hogy tablettát nem akar szedni, ugyan is egy szóval sem említi, hogy hányingere van!!!!!! Gondolom az ujjadból szoptad ki! Na most már le lehet pontozni! Ja és én kérek elnézést, hogy a gyerekem érdekében egészségesen táplálkoztam és nem tömtem magam tele minden sz@rral. Nem azt mondtam, hogyha szükséges ne szedje. Bosszantó az ilyen lepontozás a semmiért!
2012. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 17:43-as!


Miért nem javasolják nálatok? Hol laksz?

Mondjuk én 3 hónapig szedtem az Elevitet, utána tértem át a Hipp Natal-ra.

2012. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!