Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szokatlanul aluszékony vagyok...

Szokatlanul aluszékony vagyok ma, és pont töltöm a 40. hetet, lehet, hogy megszülök?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez buta kérdés hamarosan mindenképpen.
2012. jan. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Ma én is szokatlanul aluszékony vagyok, és általában mindenki, akivel eddig ma találkoztam/beszéltem.

Ettől függetlenül két héten belül tutira megszülsz. :o)

2012. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tegnap hidegfront volt.

Nekem is ilyen trutyis időben indult meg.

De hamarosan valóban megszülsz:)

Fogod érezni, ne izgulj:)

2012. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En az elobb ebredtem meg! Tini koromban aludtam meg delig! Es a baba is lustabb! Alig mozgott ma es rugas egyaltalan nem volt pedig reggel o kolt a rugasokkal! Szerintem front! Attol meg szulhetsz akar ma is! 21 hkm
2012. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
épp az előbb mondtam a páromnak, hogy olyan álmos vagyok, szerintem is front 26 hkm
2012. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tuti, hogy front van. Ilyen időben szerintem mindenki fáradt. Egyébként nem is csoda ha aluszékonyabb vagy, nehéz már az utolsó pár nap, van mit cipelni :) Szerencsés szülést kívánok! Első baba?
2012. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szokatlanul aluszékony vagyok ma(szinte átaludtam a mai napomat). És én is "mindjárt" szülök. 39+3 hetes kismami ;)

Komolyra fordítva a szót: Ez nem hiszem, hogy szülés előjele lenne (legalábbis nem lehet így előre megállapítani). Az is lehet, hogy még ma megszülsz, de nem hiszem hogy az aluszékonyság befolyásolja!

2012. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában frontváltozáskor szoktak a legtöbben megszülni,így lehet hogy hajnalba rád jöhet a szülés.Legalábbis én így voltam.2 hónapja is pont front volt és aluszékony lettem,másnap reggelre már megszültem 39+5 hetesen.
2012. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!