Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tabu téma? Ha egy éjszaka...

Tabu téma? Ha egy éjszaka folyamán többször is van egymás után orgazmusom, ugye azzal nem indítom be a szülést?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 14:49
 1/8 anonim válasza:
41%

Attól függ mennyi idős a terhességed.

De beindulhat mert méhösszehúzódásokat idéz elő az orgazmus sőt a pénisz vége is,ahogy a méhnyakat irrigálja.

Utolsó időben jobb kerülni az orgazmust mert a babának pont az utolsó időszak a legfontosabb akkor kapja meg a védettséget.

2012. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem hiszem. Azért ahhoz több kell. De az utolsó hónapban már nem ajánlott a szex a nődokim szerint.
2012. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

nem az orgazmus indítja be a szülést, hanem a spermiumban található prosztaglandin nevű hormon, az is csak és kizárólag abban az esetben, ha a baba már elég érett rá

egészségedre

2012. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
csak akkor indítja be a szülést, ha a méhnyak érett rá
2012. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Az orgazmus hatására oxitocin termelődik, amit szüléskor is adnak, hogy segítsék a méhösszehúzódásokat. Ezért megindulhat a szülés. Egy orgazmus is elég hozzá. :)

Ha valaki mindenórás és már türelmetlen, ezzel elő lehet idézni a szülést.

Ha még nem akarsz szülni, sajna le kell mondanod az orgazmusról...

2012. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem utolsó trimeszterben vagyok,22hetes.
2012. jan. 10. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes amit az előttem válaszolók írtak, mert kb. 1 hónapja néztem egy műsort a tv-be pont ezzel a témával kapcsolatba. Ott azt mondták, hogy az orgazmus bekövetkeztével KIS!! mennyiségű oxitocin szabadul fel, és ha a kismama nem veszélyeztetett terhes, vagy nem az utolsó hetekben jár és nincs nyitva a méhszáj, akkor nincs rá esély, hogy beindítsa a szülést. Persze azért nem kell akrobatikus mutatványokat végezni, de az én véleményem szerint nem lehet gond a belőle..(saját tapasztalat is:P )

Boldog babavárást

30 Hkm

2012. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. ahány ember annyi válasz. :D Nekem a lányomnál a 38. héten szex után indult be a szülés. most a 25. héten járunk, és eddig még nem változtattunk a szexuális szokásainkon. Nálunk is előfordul hogy egy éjszaka alatt többször is van orgazmusom, haskeményedésen kívül eddig még más nem jelentkezett. Dokim szerint is csak az utolsó egy hónapban kell kevesebbszer összebújni. Addig meg ami neked jó, az a babának is jó.
2012. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!