Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka sokat fáj a pocim,...

Gyönyörűséges kérdése:

Éjszaka sokat fáj a pocim, valakinek hasonló panasz?

Figyelt kérdés

20 hetes vagyok, és minden eredményem tökéletes a kicsivel. Éjszakánként mégis fájdalmaim vannak, fel is ébredek minden egyes fordulásnál. Szerintetek mitől lehet?

Kérlek ne ijeszgessetek :)


2012. jan. 3. 12:42
 1/5 Grófházy ***** válasza:

nekem is ez volt,de nekem már a 20. hét előtt jelentkezett és pár hétig tartott is.Főleg a nap végére fájt

Felhívtam a dokimat,és azt mondta menjek be megnéz.

Mindent rendben talált,azt mondta,hogy valszínű,ahogy növekszik a baby tágul a méhem,és ez okozza a fájdalmat.Pihenj le napközben is többször,és jobb lesz.

Mi most már 27 heteskék vagyunk,és már csak akkor érzem a a fájdalmat,ha egész nap jövök megyek,dolgozgatok szünet nélkül.

2012. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Én is 20 hetes vagyok és ugyanígy fáj a pocim. Főleg reggelre. Kicsit olyan izomlázszerű fájdalom.Ha felkelek kis idő után elmúlik (bár ez lehet a reggeli magnéziumnak tudható be).

2012. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nos, én is gondoltam arra, hogy növekszik és arra is, hogy mivel még dolgozok, lehet kimerítenek a munkahelyi dolgok. Nem fárasztó vagy ilyesmi, irodai munka, viszont sokat ülök,ami lehet neki annyira nem tetszik. A rugdosását pedig egyfolytába érzem... kis aranyos :) én elfáradok abba is, hogy egész nap püföl belül :D
2012. jan. 3. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is volt hasonló. Éjszakákat szenvedtem a hasfájás miatt és én is mindig felébredtem ha megfordultam. Kb 19 hetesen kezdődött. Mostanában változó. Hol nagyon jót alszom, hol ismét pocsékul. Nálam is minden rendben van egyébként. 23hkm
2012. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grófházy ***** válasza:

án már 20. hét óta nem dolgozom,mert 12 óráztunk,és nagyon stresszes volt.Vendéglátás...

Azóta van időm többet többet pohenni ha napközben is elfáradok,és megszűnt a fájdalom.

2012. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!