Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasárnap voltam 17 hetes, és...

Vasárnap voltam 17 hetes, és már pár hete éreztem, h mozog a kicsi, de már több napja nem érzem? Másnál is történt hasonlo, vagy lehet, h eddig nem is Őt éreztem /szerintem az lehetetlen/ de mit gondoltok rola?

Figyelt kérdés

Semmi fájás,vérzés nincsen,csak egyszerüen kicsit félek nehogy baj legyen a picivel.

Nagyon köszönöm,h válaszoltok.


2008. márc. 31. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerencséd van, hogy ilyen korán érezted már a mozgását. Szerintem ne aggódj, ilyenkor olyan pici még, hogy csak akkor érzed, ha megfelelő pózban van hozzá. Én először 19 hetesen éreztem a mozgását, és utána sem minden nap, egészen a 21. hétig!

Boldog babavárást! :o)

2008. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm neked,h válaszoltál.

Neked is nagyon boldog babavarast

2008. márc. 31. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én is 17 hetessen éreztem a kicsi mozgását,de csak 1 hétig utánna meg 2 hétig semmit.Ne aggódj majd a 21-22 héten már fogod érezni minden nap.30 hetes kismama.
2008. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Neked is nagyon köszönöm a válaszodat,kicsit megnyugodtam.

Nagyon boldog babavárást kívánok neked is.

2008. márc. 31. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a 15. hét körüléreztem elősször kismanót és a 20. hétig én is egyfolytában stresszeltem ,mert sokszor nem éreztem a mocorgást, és lesz még utánna is olyan hogy nem mozdul egy nap és olyankor én is a hajam téptem hogy mikor akar felébredni ,hogy végre megnyugodhassak :). De most már 26 hetesen aktiv kis örökmozgó és most azon agyalok hogy ha ilyen lesz születése után is akkor vaószinü hogy csak 2 perceket fogok naponta aludni : )

Egyszóvalnyugi mig nincs görcs ,ő még most sokat pihen.

Jó babavárást

2008. ápr. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,es neked is nagyon boldog babavárást kívánok!
2008. ápr. 1. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 20. hét körül éreztem először, múlt héten pl. 4 napig alig mozdult egyet-kettőt. Ne aggódj! Üdv.: 23 hetes kismami
2008. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is,már egy kicsit megnyugodtam.

Nagyon boldog babavárást kívánok neked.

2008. ápr. 1. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!