Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feltétlenül meg kell kapnia a...

Feltétlenül meg kell kapnia a várandós kismamának, amit megkíván?

Figyelt kérdés

Párom imént azzal állt elő, hogy rettenetesen megkívánta a polipot. Persze, hozhatok neki, inkább az érdekel, ha olyant kíván, amit nem tudok előteremteni, akkor milyen következménye lehet a dolognak? Mendemondák vetéléssel is fenyegetnek.


Gyors választ kérnék, ha lehet, mert mennem kell polipért..:))



2012. jan. 10. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent megkapnia. Képzeld, nekem gesztációs diabéteszem volt az első gyermekemmel, kívántam a cukrosat, csokisat és egyáltalán nem ehettem semmi ilyesmit. A gyerek egészséges. De aranyos, hogy így ugrasz az első szóra:)
2012. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi gyors válaszokat! Tényleg első szóra ugrok most, mert ez az első alkalom, hogy megkívánt valamit, de annyira, hogy remegett is.


Csak, ugye, ha éjjel 12-kor mondjuk pizzát kívánna meg, azt abban az órában lehetetlen előteremteni. És nem szeretnénk, hogy baj legyen belőle. De most részben megnyugodtam (persze, azért örülök, ha még mások is válaszolnak).


Megyek is, hogy megnyugtassam, és kedveskedek nekik egy kis lábasfejű fagyasztott tengeri élőlénnyel.:)

2012. jan. 10. 19:14
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Jaj Te nagyon édes lehetsz!az én párom is ilyen:)mondjuk nekem is hozhatnál polipot!:)
2012. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Baja nem lesz, de lehet kikaparja a szemedet is kínjában, ha nem kapja meg! :))

Én napi 1 kg epret ettem egy időben, mert nagyon kívántam.

2012. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehooogy, kutya baja nem lesz. :) De múltkor én is elküldtem a párom egy kis jéghideg tejért, illetve megemlítettem neki, hogy mennyire kívánom. De most, hogy mondod, a polip jó lenne... És van közel egy interspar... Hmmmm... :)


Jó polipvadászatot! 22 hetes kismama :)

2012. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi baja :)

én ha valamit megkívántam elmentem és megvettem magamnak, vagy nem. Egyszer fejmosás után láttam a tévében valamit az ananászról, mondom a férjemnek, vizes a fejem, nem mész vegyél egy ananászkonzervet? Ez volt az első alkalom. Erre ő: azért ezeket a kívánásokat abba kéne hagyni! Csak álltam tátott szájjal, aztán persze elment ananászért, de rosszul esett...

2012. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én mindent megkaptam volna amit kívántam, akkor szerintem most olyan +30 kilónál tartanék... :):)
2012. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kell megkapnia

én ölni tudtam volna az elején egy jó csípős fűszeres tikka massala indiai csirkéért. meg is ettem, fél éjjel nem aludtam, annyira refluxoltam meg öklendeztem tőle pedig amúgy a kedvencem ma is.

ennyit a kívánósságról, inkább ésszel mint hangulattal egyél :)

2012. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi következménye, én például néhány napja dinnyét ennék, de hát ilyenkor honnan szerezzek ( faluban élünk). Inkább eszek vmi más gyümölcsöt ami van éppen itthon
2012. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy csak ilyen későn reagálok! (Olvastam a válaszokat, csak írni nem volt alkalmam.)


Nagyon köszönöm minden válaszadónak a megnyugtatást! Zöld kezecske kiosztás meg is történt, szép sorban.:)


Jelentem, a polipot jóízűen elfogyasztottuk, azóta a narancsot, mandarint, klementinát, pomelót és a többi sárga labdagyümit tömjük az arcunkba ipari szinten, igaz nem kívánásból, hanem a vitaminok végett, és mert finomak.:)


Szép napot Nektek!

Egy leendő apuka :)

2012. jan. 12. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!