Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy ha az AFP...

Igaz az, hogy ha az AFP eredménye 1 MoM alatt van, akkor nagy valószínűséggel kisfiú fog születni, ha pedig egy MoM fölött, akkor kislány?

Figyelt kérdés
Aki tud, írjon nekem, mert kíváncsi vagyok, hogy ez a dolog kinél hogy jött be. Egyébként nekem mindegy, hogy kisfiú lesz vagy kislány, így is úgy is imádni fogom. Csak egyszerűen kíváncsi vagyok.
2008. márc. 31. 21:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem 0,6 és kislány,szerintem ez csak babona.Persze van akinek bejön, de véletlenül.
2008. ápr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen, én elmondtam az elején, hogy nekem mindegy a baba neme, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e e mögött az állítás mögött(MoM értékek)valami összefüggés. Egyébként azt is leírtam, hogy nekem genetikai tanácsadóban vették le a vért, és abból állapították meg, hogy semmi baja nincs a picimnek, pedig valaki már fejlődési rendellenességről beszélt a 0,71Mom miatt. Végül köszönöm a sok hozzászólást mindenkinek, vicc nélkül!:)
2008. ápr. 1. 10:47
 13/18 anonim ***** válasza:

nekem 1,57 volt a mom, ami majdnemhogy középérték.és kis fiú lesz :)

boldog babavárást

2008. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

36 hetes kismamának!


Elmesélem, hogy a genetikai tanácsadóban mondták, hogy a jó érték: 0.5-2.5-ig van! Ne ijeszgesd feleslegesen szegényt, és előbb nézz utána a megfelelő értékhatárnak!

Egyébként ha baj lenne szóltak volna neki!!!

2008. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

36 hetes kismaminak!


"Tökéletes afp eredménnyel" (mint a tied is), lehet baja egy babának, miért vagy ilyen rosszindulatú???

2008. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Te nem normális, én nem azt mondtam hogy beteg a baba. hanem hogy milyen összefüggés van afp, meg a neme között?Két külön dologról van szó. Én egy szóval se mondtam hogy beteg a baba, és elnézést ha ez így jött le.
2008. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintetek 1.0 MOM értékkel milyen nemű lesz,ha ezt a számítást vesszük alapul? Köszi a választ előre is!
2012. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 feketepeter ***** válasza:
Nincs ilyen összefüggés, ez inkább csak babona. Nekünk mindkettő 1 MoM alatt volt, az egyik lány, a másik fiú.
2012. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!