Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már másnak is olyan hogy...

Volt már másnak is olyan hogy egy hapci után úgy érezte mintha meghúzódott volna a hasa és megfájdult?

Figyelt kérdés
Tegnap este hapciztam és utánna megfájdult baloldalt alula hasam.Kis idő után elmult.Csak ma olyan mintha még kicsit éreztem volna de egyébként semmi bajom/vérzés,görcs/.Már megint képzelődök hogy biztos baj van.Valakinek volt hasonló tapasztalata?15 hetes km.
2009. máj. 25. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokszor van ilyen. Szinte minden tüsszögésnél.

Már terhesség előtt is.

A méh-vel van kapcsolatban.

Ez nem jelent bajt:)

2009. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén csak azt tudom mondani mint az előttem szóló...nekem is van minden egyes tüsszentésnél, és nagyon tud fájni olyan érzés mintha a hasam alatt ketté vágnának. Ezért ha érzem hogy jön a hapci akkor én az egyik kezemmel megfogom a hasam alatt és így nem fáj. Eddig még bejött, remélem így is marad. Ja és kb. mióta babás vagyok, vagyis már az első perctől megvan ez az érzés.
2009. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dejó hogy írtatok!Köszönöm szépen!Akkor nemvagyok egyedül.
2009. máj. 25. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze! Ez normális! :) Én öszegörnyedek, ha jön a hapci, és így kisebb vagy nincs "szúrás".
2009. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elején én is így voltam, rövid ideig szúrást éreztem. De már nincs ilyen. 28 hetes kismama.
2009. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!