Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptemberben akarunk összeház...

Mzsuzsa8 kérdése:

Szeptemberben akarunk összeházasodni, de teherbe estem. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Nem számítottunk rá és mindig vigyázunk is! Az lenne a kérdésem,hogy tudnátok valamilyen tanácsot adni? Nagyon veszélyes az abortusz? Ki lenne mellette? 25/L
2012. jan. 11. 07:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok az abortusz ellen, ha erre nagyon nyomós ok van.

Na de az, hogy elvetetni egy babát, mert az előbb születne meg, mint az esküvő, vagy esetleg nagy lenne tőle a hasad az esküvőn...

Hozzátok az esküvőt előre. Ha szeptemberben lesz, akkor nem hiszem, hogy már minden 100%-ra le van fixálva.

30 nap a türelmi idő. Holnap beadjátok a papírokat, februárban már esküdhettek.

2012. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem látok bele az életetekbe ezért csak a saját példámat tudom felhozni.

5 hónapja alkottunk egy párt a párommal amikor teherbe estem,nem számítottunk rá én nagyon megijedtem.Albérletbe lakunk,bár mindkettőnk dolgozott én csak 4 órás munkaára voltam bejelentve.DE MEGTARTOTTUK.

Most kb. 150.000 Ft jön össze havonta,ebből 90.000Ft elmegy a csekkekre de világon a legjobb döntés volt,hogy megtartottuk a kislányunkat.A kapcsolatunk ennél jobb nem is lehet.Az anyagi körülmények nehezek de egy igazi boldog család vagyunk és ez mindenféle spórolást megér.

Nem tudom nálatok mi a helyzet de én semmi pénzért nem vetetném el,főleg ha első baba.

23 éves vagyok a kislányom 6 hónapos!

2012. jan. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Mi is erre gondoltunk első körben, hogy előbbre hozzuk az esküvőt, de gyermekkori nagy álmom az esküvő, és nem tudom mennyire lenne jó az januárban.

Ami miatt hezitálok az abortusz mellett, az az, hogy félek, többé nem lehet majd gyerekünk. Szerintetek erre nagy esély lenne?

2012. jan. 11. 07:55
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolsz egyből az abortuszra?

Ha már úgyis összeházasodtok nem fér bele a baba is?


Ha lehet én megpróbálnám előbbre hozni legalább a polgári esküvőt...


Az abortusznak bármilyen modernek is már az orvostudomány eszközei még mnidig vannak nem várt mellékhatásai. Fiatal vagy gondolm szerettetek volna még élni kicsit házasként a gyerek előtt. Én nem kockáztatnám a helyedben,hogy valami balul sül el az abortuszesetén és tőbbé nem lehet gyerekem. Ráadásul mivel házasodtok a törvények szerint nem is biztos,ohgy engedéályezik.

2012. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan egy esküvő miatt akarod elvetetni a babát? Hát, lehet, hogy jobban is járna szegény, már ne haragudj...

Egyébként nem vagyok abortsz ellenes, de ez azért durva. És mit jelent az, hogy mindig vigyáztok? Én ez alatt a megszakítást értem, az pedig nem védekezés.

2012. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem az esküvő miatt nem szeretném megtartani, de úgy érzem nem vagyunk még felkészülve rá. Ezért gondoltam, hogy megkérdezem Tőletek, szerintetek merjük bevállalni az abortuszt? Eszméletlenül félek, és teljesen tanácstalan vagyok
2012. jan. 11. 07:59
 7/29 anonim ***** válasza:
81%

Minden rosszindulat nélkül!!!


Szerintem nézz meg egy videót egy abortuszról!

2012. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én a ti helyzetetekben nem vetetném el a babát. Ne csak az esetleges komplikációkra gondolj, hanem a lelki teherre is. Valószínűleg egész életeden végigkísérne ez a rossz emlék. Szerintem a legtöbb nőnek súlyos lelki traumát okoz az abortusz. A párod mit mond?

Ha megtartjátok a babát, attól még nem kell lemondanod a szép esküvőről. Gondolom, nem lehetetlen most tavasszal vagy nyáron megtartani. (Én 8 hónapos terhesen voltam menyasszony, 2 hónappal az esküvő előtt kezdtük a szervezést.) A másik lehetőség pedig az, hogy vártok 2-3 évet az álomesküvővel, azon már ott lehet a picitek is. Neki is nagy élmény lesz, és te is korlátozások nélkül jól érezheted magad :)

2012. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
25évesen szerintem főleg a házasság szélén nem kellene elvetetni egy babát. Tényleg úgy hangzik,hogy az esküvő miatt nem akarod megtartani. De saját dolgod max. nem lehet több gyereked,ez nem 100százalék de benne van a pakliba. Akkor nem tudom mire mennél az esküvöddel. Bocsi.
2012. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy. Ne haragudj de ha ugyis osszeházasodtok nemsoká,és ugyis gyereket akartok,kkor ezt a szerencsétlent miért akarod elvetetni? Azért hogy aztán fél év mulva (sem) meg azon agyalj hogy essél teherbe? Merthogy az lenne...

Mondom ezt ugy hogy nekem is volt abortuszom,de szerintem nagy hulyeség lenne nem megtartani!Hozzátok előbbre az esküvőt,vagy pedig kicsit halasszátok el.

2012. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!