Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire hihetek az orvosnak...

Mennyire hihetek az orvosnak a nemét illetően? 19 hetes vagyok

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a genetika ultrahangon.

Nagyon sokáig nézte, 3D-n is.

Egyértelműen azt mondta hogy kislány.

Csak picit félek hogy esetleg tévedett.

Nektek mennyire jött be amit ennyi idősen mondtak?

Fiút szoktak kislánynak mondani?


2012. jan. 11. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hú te nagyon kisfiut akarsz.


Igen szoktak, de szerintem 20-ik hét körül már egy ilyen szakember olyan 90%-ra mondja. 10% mindig ott van hogy a szülésnél más lesz.

2012. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hihetsz, ez tuti fix. Nekem 12 hetesen és 15hetesen mondták meg sima uh-n a nemüket és nem tévedtek. Az első kislány a második kisfiú lett.
2012. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért akarna nagyon fiút? Engem is az érdekelt, a 19 hetes után, hogy milyen gyakran nézik a lányokat fiúnak, mert ugye az kevésbé egyértelmű. Nekünk is egyértelmű lányt mondtak, mi is úgy láttuk, azóta is úgy néz ki. :)


22 hkm

2012. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen, főleg, ha 3D-ben is nézték, eléggé biztosra meg tudják mondani. Egyébként az ismerősök tapasztalatai alapján sűrűbben nézik fiúnak a lányokat, mint fordítva, mert a köldökzsinór olyan helyekre lóghat be, ami miatt az orvos kisfiút tippel. :)

Én is kislányt várok, én például az uh-n (a simán is) egyértelműen láttam a kisajkakat, amiket a szonográfus mutogatott nagy beleéléssel. :) Olyanok voltak, mint két, világító, éles, fehér vonal.


36 hkm

2012. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Épp ellenkezőleg, kislányt szerettünk volna.

Van már egy 2 és fél éves kisfiunk.

Nála is a 20. héten mondta meg a doki hogy fiú, és az is lett.

Nagyon boldogok vagyunk, főleg apa :-)

Mi így is terveztük.

Majd azért elmegyünk jövő hónapban 4D-re is.

Én úgy hallottam hogy a lányt szokták fiúnak nézni, de fiút nem néznek általában kislánynak.

Remélem tényleg csajszi lesz :-)

2012. jan. 11. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Tévedhetnek simán.

Ikerterbabákat vártam, a 15-16. héten voltunk 3-4D UH-n, ott azt mondták hogy két lány.

A 18. héten elvesztettem őket, a szülésnél kiderült, hogy két fiúcskám "született". De ugyanúgy imádom őket, hidd el

teljesen mindegy, annak örülj, hogy van/vannak!

2012. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!