Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szüles elötti napon valoban...

A szüles elötti napon valoban energiaval voltatok teli? Mindenkinek ez a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Azert kerdezem, mert mar közeleg a nagy nap, es en naprol napra csak faradtabb, elcsigazottabb, levertebb vagyok...

Olyan erötlennek erzem magam... pedig "tömöm" magamba a vitaminokat, de mintha felesleges lenne... Semmi nem hat ram "doppingszerkent"...


2009. máj. 25. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, én éppen nem, innem tudtam, hogy valószínűleg közel az idő. Nagyon meleg volt aznap is (aug. vége), legszívesebben nem csináltam volna semmit, de nem tehettem, mert itt vannak a nagyok..
2009. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lányommal augusztus végére voltam kiírva. Akkor is nagy meleg volt, de engem vasárnap úgy elkapott a takarítási láz, hogy az ágy alatt is bújkáltam a porszívóval, elhúztam a szekrényt, az összes polcot átvonta másik terítővel a kamrában, ablakokat pucoltam stb... Talán úgy még sosem nyaltam fel a házat mint akkor! :)

még éjjel megindultak a fájások és másnap délben kezünkben volt a kislányunk.

de szerintem inkább amiatt indult meg a szülés, hogy megerőltettem magam és nem fordítva, tehát nem a szülés közelsége miatt takarítottam.

A fiamnál semmi ilyesmi nem volt, szokásos hétköznapi semmittevés után indult be éjjel a szülés.

12 hetes km

2009. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szió! takarítottam, kertészkedtem, rengeteget gyalogoltam, tornáztam. egy pillanatra sem ültem le.

de nekem az egész utolsó harmad így telt! mivel az első kettőben hánytam, vizesedtem, fáradékony voltam :)

2009. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

12 napja szültem, és én is úgy kinyaltam a lakást előtte nap, hogy csak na. Bár szerintem attól repedhetett meg a burok, hogy ennyit mocorogtam, takarítottam. (36+2 napos voltam)

2009. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!