Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész nap fáj, húzódik fája a...

Egész nap fáj, húzódik fája a hasam, de most már a hasam alja is eléggé fáj, szerintetek irány a doki? 24 hkm

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, én bemennék, sőt be is mentem a múlt héten, mikor ilyen panaszom volt.

Megvizsgált a dokim és csinált ultrahangot is, csak így tudta azt mondani, hogy minden rendben, sokat pihenjek, megemelte maximumra a magnézium adagomat és ha nem múlt volna 2-3 nap alatt a pihenés hatására, akkor be kellett volna feküdnöm magnézium infúzióra is!

Lehet a fronttól, stressztől is, de jobb, ha rád néznek!

1 gyermekes, 19 hkm

2012. jan. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, boldog babavárást:)!
2012. jan. 11. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj be,vagy hívd fel a dokidat!
2012. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is bementem emiatt pont 24 hetesen, mert nem voltam nyugodt. Menj be te is, mert csak a doki tud biztosat mondani, mi nem. Nalam minden rendben volt. Ennek ellenere 19-27 het kozott allandoan fajt a hasam, konkretan a hasam alja. Aztan 27-30 het kozott jobb volt, most ujra kezdodott. Ilyen is van. De engem emiatt nem akartak befektetni, foleg, h a mehszaj sem nyilt, nyilik.
2012. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázd túl, a következő gondozáson megemlítheted, nő a pici, nyúlnak a méhet tartó szalagok, szerintem a húzódás teljesen természetes. Nekem is húzódik - főleg ha sokat állok - ráadásul már a 25-26-ik héttől jóslóim is vannak, de minden rendben van odabent. Próbáld megemelni a magnéziumadagod 1-2 szemmel, de ha teljesen megijednél természetesen hívd fel az orvosod vagy a védőnőd, ők kompetensebbek.
2012. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!