Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS? Elutaztunk 4 napra....

SOS? Elutaztunk 4 napra. Áramszünet volt és a fagyasztóban megromlott minden hús.

Figyelt kérdés
Büdös és ragacsos volt. Ki kellett takarítani(gumikesztyű,maszk),Jól kiszellőztettem ,de valamennyit biztos belélegeztem a bűzből.Ugye nem lesz semmi baja a babának? Nem fertőződünk el?
2012. jan. 12. 11:45
 1/7 A kérdező kommentje:
26 hetes vagyok.
2012. jan. 12. 11:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szagtól nem fog mérgezést kapni, legfeljebb neked volt kellemetlen. És pont.
2012. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz vele, sajnálom a történteket!
2012. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ÁÁÁÁÁ dehogy, pláne h gumikesztű, meg maszk. de szagtól egyébként sem, csak ha megetted volna.
2012. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nem lesz, de sajnálom hogy így történt ez :S
2012. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Csak olyan undorító volt. Már kétszer átfertőtlenítettem mindent ,de még mindig undor van bennem...
2012. jan. 12. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ha a gumikesztyűt nem nyalogattad, akkor semmiképp.

De ha ilyen undi dolog történik legközelebb szerintem kérd meg apát, hogy vegye át a budikefét. Te vagy az állapotos és nem ő...titeket jobban megvisel a szaga.

2012. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!