Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akiknek folyamatosan...

Anyukák, akiknek folyamatosan kimutatta a KETON jelenlétét a vizelet vizsgálat, mit tett/javasolt a nőgyógyászotok?

Figyelt kérdés
13.hetes vagyok, eddig mindegyik vizeletemben volt keton, a dokim azt mondta, ne foglalkozzak vele. :-(( Akkor?
2012. jan. 12. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg nem nagyon van jelentősége, ha az orvosod is ezt mondta, akkor nyugalom, tényleg ne foglalkozz vele. Terhesség alatt minden különösebb ok nélkül megjelenhet. Ha van gesztációs diabétesz az előzményben, menj belgyógyászhoz!
2012. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Első terhességem alatt a terheléses cukorvizsgálat nem lett jó, onnéttól diétára lettem fogva, és járnom kellett diabéteszre. Ezek tudatában is azt mondta a doki ne foglalkozzak vele és ez elég fura.

Miért néznek meg valamit, hogy benne van-e a vizeletben, ha akkor sem tesznek semmit, ha vizsgálat kimutatja.

2012. jan. 15. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Hát a terhesség alapvetően eltolhat értékeket, ez tény, a fehérvérsejt értékeket is pl., ureát, kreatinint, de ezek mind részei az általános vizsgálatnak. Ha nem lenne ilyen előzményed, nem kéne vele foglalkozni,de én felkeresnék azért egy belgyógyászt a helyedben. Egy terheléses cukrot megérne.
2012. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!