Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt vérzése vmikor a...

Akinek volt vérzése vmikor a 12hétben mert utána együtt lenni a párjával?

Figyelt kérdés
jan.2-án volt vérzésem,bevittek a kórházba de mindent rendben találtak,zárt méhszáj,baba randben,szépen fejlődik,nagyon véreztem.Valószínű hematóma volt,de nem tudják biztosra,azóta nem voltam párommal,de már nagyon nem birom:(
2012. jan. 12. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én azért még várnék vele. A baba érdekében mindenre képesnek kell lenni!!! Nem kell sokat, de legalább még egy hetet várjatok!
2012. jan. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem! Nekem hasonló helyzetben meg is mondta a doki, hogy felejtsem el egy ideig a házaséletet. Persze, lehet, hogy nem lenne semmi baj, de én már veszítettem el gyereket - önhibámon kívül - és sosem bocsájtanám meg magamnak, ha a türelmetlenségem miatt ismétlődne meg ez. Szerintem ezzel mindannyian így vagyunk. Hidd el, sok mindenről kell lemondani egy baba miatt, de ezeket elfelejti az ember és egyetlen mosoly formájában ezerszeresen visszakapja! Kitartás!
2012. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mit mond az orvos....Ha nem tilt el, akkor semmi akadálya, ha viszont nem javasolja a házas életet, összeszorított szájjal, de ki kibirnám:S
2012. jan. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!