Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégés, étvágytalanság,...

Gyomorégés, étvágytalanság, álmatlanság fiús vagy lányos tünet inkább? Nem hányok. (kb. pár hetes terhességem van, de tudom ovu után 1 nappal voltunk együtt, ilyenkor fiút mondanak összejöhet. )

Figyelt kérdés
Olvasgattam a fórumokban a különböző és azonos nemű babáknál , az áldott állapot kit mennyire visel meg,kinél milyenek a tünetek.Van 2 fiam velük sem volt különösebb panaszom...attól még lehet lányzónk ,hogy hasonlóan érzem magam mint a fiúknál?
2011. dec. 26. 06:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%

Én pont így éreztem magam a fiammal. Főleg a gyomorégés, elev az annyira erős volt,hogy onnan tudtam biztosra hogy terhes vagyok. Enni sem ettem, nem is híztam annyit mint a lányommal. Az álmatlanság picivel később jött.

Az étvágytalanság mondjuk inkább olyan formában jelentkezett nálam,hogy keveset ettem, mint ahogy mindig is,nem igényeltem több táplálékot és nem kívántam semmit.


(A lányommal émelyegtem reggeltől estig, és folyton éhes voltam,és az édeset kívántam főképp a süteményeket - jó sokat is híztam.)

2011. dec. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan így éreztem magam csak nekem lányaim lettek. Három is.
2011. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
69%
Nekem két hetes a fiam! Semmi tünetem nem volt vele!:) Sőt az édeset kívántam, amire mindenki azt mondta,hogy tipikus lányos tünet!:)
2011. dec. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a fiammal ilyen tüneteim voltak, de nem jelent semmit. A barátnőm a lányánál ugyan olyan rosszul volt, mint a fiával...
2011. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
78%
A tünetekből semmiféle következtetést nem lehet sajna levonni. Minden terhesség más.
2011. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
jaj, köszi,ennyien hogy írtatok...persze,persze a tünetek másak mindenkinél.Van 2 iker kisfiam,és reménykedek kis hugiban.. ha kisfiúnk lesz akkor is örülünk természetesen,de a kis esélyt ,hogy ovu után 1-2 nappal voltunk együtt, még megadom apának :-) Én a fiúkkal előtte nem voltam ennyire "kész"...megyünk az ünnepi kajákra! rá se bírok nézni semmire...
2011. dec. 26. 10:51
 7/37 anonim ***** válasza:
78%
Első gyermekeim iker fiúk, nem volt semmi tünetem, néha émelygés , hányás semmi, most kislányt várunk, fáradékony vagyok az elejétől, étvágyam sincs , sok a savam ezért minden nap hányás van, de ez csak a 23. héttől előtte nem volt , ovu után két nappal voltunk együtt, és álmatlanságba szenvedek, éjjel háromkor kipattan a szemem és kész, ennyi volt az alvás:S 29.heteske, ja és boldog babavárást.
2011. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm viszont! Gratula!!!! Nagyon jó ,hogy írtál...köszi szépen...akkor,hogy nem hányok egyfolytában,nem sütizek ,attól még lehet kislányka...??jó ez viccesen hangzik,meg mondják ez nem mérvadó...ne ítéljetek, ici picit kislány felé húzok...hátha!!!!


Ha valakinek van ideje ,megköszönöm időt szán,és ír pár sort

2011. dec. 26. 17:55
 9/37 anonim ***** válasza:

Nekem folyamatos hányinger, ételundor, fogyás, folyamatos álmosság, alvás, és az egyetlen, amit elbírtam, az a savanyúkáposzta. :D

Kislány lesz.:)


Sok-sok boldogságot!


19 hkm

2011. dec. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, aranyos vagy! Gratula neked is! Nem kívánok semmit, ma a karácsonyi asztalra alig bírtam ránézni,lenyomni 2 falatot tudtam... sok lányostól hallom a savanyú káposztát...mikortól kívánós valaki?Én a fiaimmal 9 hetesen vettem észre a terhességem-de azt is csak teszttel,minimális tünetek voltak,alig észlelhető, nem voltam kívánós velük,igaz most se...mennyire hamar érezted a terhességed?

Köszi,hogy írtok továbbra is!!! :-))

2011. dec. 26. 18:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!