Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok egy ujjnyi...

Mire számíthatok egy ujjnyi 2111-es méhszájjal, napok múlva szülök meg, vagy előbb is van rá esély?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ez is az is. Én még ilyen értékkel 4 hetet bírtam az ikrekkel.
2012. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aznap megszültem, amikor ennyit írtak a papíromra.
2012. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és fájásokkal kezdődött?
2012. jan. 14. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is aznap szültem meg amikor ennyi volt,de nem volt fájás,csak elfolyt a magzatvíz.Könnyű szülés volt,mert rejtett vajúdáson mentem át,így nem éreztem amikor kezdtem kinyílni.
2012. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekem fájásokkal kezdődött pénteken éjjel három óra körül. Szombaton délre kellett mennem a szokásos vizsgálatra a dokimhoz, én mondtam neki, hogy én úgy érzem, hogy elég rendszeresen "fájok", de azt mondta, hogy ez akár jósló is lehet. Akkor voltam 37. hetes pont. A vérnyomásom miatt beküldött a kórházba, oda kb. két órakor érkeztünk, háromkor hívtam a férjemet, hogy szülünk, negyed ötkor megvolt a fiam.
2012. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!