Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok, ha a terhess...

Mire számíthatok, ha a terhességi tesztem halványodik? Voltam dokinál, aki egy élő embriót látott, dobogó szívvel, a terhességem 8. hetében. Bajt jelenthet a halványodó teszt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálgatsz még mindig teszteket? Az idegesség többet árt... Semmi baja a bébinek!
2012. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Hány hetes vagy? Egy idő után csökken a hcg a szervezetben, a 12. hét környékén van a csúcs.
2012. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne tesztelgess, semmi értelme.
2012. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha voltál dokinál és mondta hogy minden rendben akkor miért parázol?A tesztek meg felesleges pénz kidobás.Minek?
2012. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem, egy idő után halványodni kezdenek. Ne csinálj több tesztet, feleslegesen idegesíted magad, és azzal többet ártasz. Nyugi! :)

21 hkm

2012. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A tesztem megmaradt és azért csináltam,mert szerettem volna egy olyan tesztelést látni,ahol a tesztcsík azonnal megjelenik. Lehet butaság volt,de nekem még sosem volt gyors ,látványos csíkmegjelenés.

A dokim szerint minden rendben,de Ő is meglepődött,nem tudja miért halványodik a tesztem. Ezért írtam ide,hátha járt már valaki így.

2012. jan. 4. 16:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek tesztelni a 8. heten, miutan voltak dokinal es szivhang is volt????
2012. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg hogy milyen gyorsan jelenik meg a csík,meg hogy mennyire erős.A lényeg hogy ott a pocakodban a babád és dobog a kis szive.
2012. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Volt szívhang! Biztos nem jelent bajt,ha netán eltűnne a pozitív csík? Negatív teszt terhesen?
2012. jan. 4. 16:50
 10/18 A kérdező kommentje:
Válasz: Azért mentem dokihoz előbb a megbeszéltnél,mert halványodott a tesztem. Nem fordítva.
2012. jan. 4. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!