Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem vágyom a szexre?

Miért nem vágyom a szexre?

Figyelt kérdés

8 hetes kismama vagyok és az 5. héttől elmúlt minden nemi vágyam,nem is tudok élvezni.

A párom pedig naponta ígényli.

furcsálja hogy bármit ,bárhogyan csinál,nekem annyi.

Mit tegyek?


2009. máj. 26. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom,de ha kiderítetted szólj,mert én 15 hetes vagyok,és amióta kismama vagyok,kétszer szeretkeztünk a párommal,és sajnos nem volt valami jó mert nem tudok másra gondolni,csak arra hogy nehogy baja legyen a babának. :(

Remélem te szerencsésebb leszel,mert én feladtam.

2009. máj. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is hanyagoljuk a szexet, az első 3 hónapban semmi nem volt, a doki javaslatára de nem is kívántam, ami a hormonok miatt van. Azóta 2szer próbálkoztunk de nekem fájt és nem volt jó így abbahagytuk. A párom nagyon megértő. Már csak kényeztetjük egymást. 21 hetes vagyok.

Tehát a hormonoktól van. Talán változni fog. A párodnak mond meg hogy most más állapotban vagy, és tombolnak a hormonok főleg ha még rosszulléteid is vannak. Max. annyit tehetsz hogy máshogy elégíted ki. De beszélj vele erről.

Sok boldogságot! :)

2009. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De képzeljétek el h az első terhességemmel fokozódott a nemi vágyam.Éjjel álmomban is orgazmusaim voltak.

Vendégségben voltunk nagynéninél és ebédnél éreztem h elkap az orgazmus.A semmitől.Folyton bújtam a férjemhez és vágytam rá.

Ekkora külömbséget 2 terhesség között!!!!????

Mi attól még csináljuk,de nekem nem jó.Se lelkileg se fizikailag.

Félek h megcsal ha nem tud kielégülni velem.

2009. máj. 26. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!