Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem vágyom a szexre? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

18 éves ,szűz fiú vagyok

Csomó barátnőm lehetett volna akik tetszettek is nekem de mikor oda értünk volna,hogy csók vagy párkapcsolat elment a kedvem az egésztől.


Most is ugyan ebbe a szituba vagyok,egy nagyon aranyos 16 éves csaj oda van értem és nekem is bejön de nem vonz a dolog,egyszerűen taszít...


És nem tudom mi lehet a gond,nem a gyávaság mert azért volt már kapcsolatom .foggalmam sincs:(


2011. szept. 23. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egyszerűen félsz az egésztől és még nem vagy rá készen. (másik véglet amit nem azért mondok, hogy megsértselek, de nincsenek másfajta hajlamaid?)
2011. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jah dehogy sértesz meg:)Hálistennek nagyon nem vagyok sértődékeny típus:)

Hát semmilyen ferde hajlamom sincs,soha nem éreztem fiú iránt semmit,viszont pl a szóban forgó lányt is piszkosul kívánom addig ameddig nem jön el az a pillanat mikor kiderült,hogy bejövök neki:D

Képei alapján is naggyon kívánom de így élöbe nem vonz a dolog.

2011. szept. 23. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy nem éreztél fiúk iránt semmit, de majd fogsz, az hótziher.
2011. szept. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Át kell törni ezt a gátat benned, nem vagy hozzászokva, ezt is meg kell tanulni, hozzá kell szokni.


18 évesen még messze ne csúsztál le semmiről, másnak ilyen idősen még esélye sem volt egy barátnőt szerezni, te meg szereztél már, csak nem teljesedett be az ellenállásod miatt.

2011. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ugyanilyen volt,addig elvolt a csajokkal,amíg nem kezdett el valami komoly kialakulni a lány részéről...akkor bepánikolt,hogy mi lesz,meg hogy elveszíti a szabadságát,meg ilyenek.Aztán összejöttünk és mivel én nem vagyok nyomulós fajta,ezért érezte,hogy nem veszíti el a függetlenségét teljesen...szerintem egyszerűen még nem vagy érett egy kapcsolatra és ez nem is baj.Majd előbb-utóbb találsz valakit,akivel minden klappolni fog...
2011. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó lehet igazad van!:)de ennyi idősen azért már bekéne érni:(

A legtöbb lány akármennyire is tetszik és kavarok velük nem akarom kapcsolatra felvállalni.

Tehát nem akarok kapcsolatot létesíteni és átverni se a lányokat.Viszont ha neki tetszenék és csókolóznék velük akkor félrevezetném őket,átlagba 14-15 éves lányokról van szó és nem akarom,hogy nagyot kelljen csalódniuk.Lehet emiatt van,nem vagyok elég lelketlen ehhez

2011. szept. 23. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:

szia,az utolsó válaszoló vagyok

1.a gondolkodásod tök szimpatikus,hogy nem akarod átverni őket,ne is tedd,maradj csak ilyen :)

2.szerintem nincs korhoz kötve,hogy ki mikor érik meg arra,hogy kapcsolata legyen,fiatal vagy még és úgy veszem le az írásodból,hogy elég normális srác is...lehet,hogy nem veled van a baj,hanem azzal,hogy túl fiatal lányokkal ismerkedsz és más a gondolkodásmódotok,talán a saját korosztályodból kéne válogatnod...szerintem előbb-utóbb találkozol majd valakivel,akivel akarni fogod ezeket a dolgokat,csak ne siettesd,lehet,hogy túl is görcsölöd ezt a kapcsolat dolgot...

2011. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!