Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy a babám mozgását...

Létezik hogy a babám mozgását érzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17-18 hetes a terhességem. Tegnap este a hasamra tettem a kezem és a köldököm alatt éreztem mintha levegő szökne át, és meg dobbant hol itt hol ott:)) Gondoltam csak a belek...Reggel többször is éreztem ugyanezt, hol kisebbet, hol nagyobbat, nagyon érdekes érzés, mintha lufi pukkanna szét a hasamba:)))))

Létezik hogy Ő lenne?


2012. jan. 15. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű már Ő az :) Gratulálok!
2012. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen a babád az! Mocorog!
2012. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó:))))) és tudom még korai. de innentől kb mennyi időbe telik míg erősödik a mozgás azaz majd rúg is?
2012. jan. 15. 09:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Pár hét. ahogy erősödik a baba.
2012. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze,hogy Ő az,ficánkol....:))de ilyesmit már sokkal hamarabb is éreztél,csak eszedbe sem jutott ,hogy a baba az
2012. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Lehetséges, de most jobban érzem...hát ez fantasztikus:)))))

Nektek mihez hasonlított az első észrevételetek?

2012. jan. 15. 09:44
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ik vagyok,mintha buborék pukkant vólna,picilányom ilyenkór már rugdosódott de keményen,a 18 hetesUH-on egyszerre két lábbal és ide-oda ficánkolt csak hagyjuk már békén:))
2012. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Első baba lesz?

2012. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen:) Köszönöm

Azóta minden nap érzem a kis dobbanását, lüktetését:)

2012. jan. 17. 12:13
 10/11 Pné Sz.Abigél válasza:
Én is gratula,igen,a Babád rugdos:)Hétről-hétre egyre jobban erősödik,már az utolsó két hónapba azt is "felismerni",hogy mijét nyomja ki,a könyökét,esetleg a popóját..stb.Sőt!Ha bögrét teszel a hasadra hullámzóan látható lesz:)))Ha fekszel,akkor pedig sokat fog rugdosni,főként,oldalt,az "ágyat".Mégegyszer nagyon gratulálok én is:-)
2012. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!