Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez lenne az előtej? Ha igen,...

Ez lenne az előtej? Ha igen, akkor mostmár mindig csöpögni fog?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy valami vízszerű jött a melleimből.

De csak néhány csepp. Elnézést a tudatlanságomért de első babám és nem vagyok biztos benne, de talán ez az előtej?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 26. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hány hetes vagy? Valószínűleg az előtej az, mi más lehetne?! Nekem kb a 7.hónaptól elég gyakran volt néhány csepp, átütött a ruhámon, melltartóbetéttel védekeztem a ruhacsere ellen:)

14hetes+18 hós

2009. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.Válaszolni nem tudok de engem is érdekelni.....nekem is volt olyan volt mintha vízcsepp lenne a mellbimbómon,felül meztelen voltam azt hittem leittam:)))Nekem is első baba és nem tudom....neked is ilyen volt?

28 hetes km

Boldog babavárást mindenkinek:)

2009. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy 35 hetes vagyok!
2009. máj. 26. 13:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,egyébként nekem is olyan volt, mintha egy vízcsepp lett volna a bimbón.
2009. máj. 26. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok: óóóó, hát persze hogy az előtej, közeledik a szülés, a cicid készül a nagy megmérettetésre! Jó hogy a tejmirigyeid már működnek, így kevesebbet fogsz parázni amiatt h talán nem lesz tejed! Na, kitartás, már csak néhány hét:)
2009. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak:

Nagyon köszi a válaszokat,igazán kedves vagy.

Minden jót neked!

2009. máj. 26. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!