Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt velem egykorú...

Vannak itt velem egykorú kismamák? 5. hétben vagyok. Vannak tüneteitek? Mit éreztek?

Figyelt kérdés
én enyhén émelygek, de inkább délelőtt, mint reggel, állandóan aludnék, ha meg felébredek végre (mint pl. tegnap este), akkor meg fel voltam pörögve, mint egy búgócsiga, lelkesen súroltam a konyhaszekrényt.
2009. máj. 26. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! 4.-ben vagyok és a tüneteim a következők:

alhasi szurkálás, hátfájás, bizonyo kajákat nem kívánok.

Neked?

2009. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint neked ilyenek nincsenek? Ha nincsenek örülj neki. A hátfájás elég necces.
2009. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nemigazán vannak tüneteim.Nemjött meg és abból tudtam meg hogy terhes vok.most kb 6. hétben lehetek majd jövő héten megyek dokihoz.Most még csak aluszékony vagyok,állandóan aludhatnékom van.Kb ennyi.de sajna munkahelyen nemlehet aludni.
2009. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én sem tudok aludni sajna, a munkahelyem elég nyüzsgős, ráadásul nagymamám korházban van, ha két percem van, inkább bemegyek hozzá.


A hátam szerencsére nem fáj, kajával meg úgy állok, hogy inkább nincs étvágyam, mint van.


Voltatok már dokinál? Mikor tervezitek menni? Én júni 13-ra tervezem

2009. máj. 26. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 5 hetes vagyok, holnap megyek asszem dokihoz (még nem döntöttem el), ugyanis sárgás folyásom van.

Álmos vagyok folyton, és kb 45 percenként mennem kell a wc-re pisilni. Meg reggel /délelőtt hányingerem van sok savval, de ezeket az emúlt napok vizsgáinak is be lehet tudni, szóval nem tuti, hogy a baba a ludas :D

2009. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 és fél hetes vagyok, múlt héten voltam dokinál. Gyomorégés, mellfájdalom, álmosság, szédelgés, mikor melyik :-)A múlt hetet pl. végigaludtam! :-)
2009. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnap töltöttem az 5. hetet. A múlt héten végig fájt a hasam, és a derekam menzi szerűen. A melleim ha nincs rajtam melltartó rettentően nehéznek érzem, de egyébként nem fájnak, minimálisan érzékeny a mellbimbóm. Tegnap egy kicsit megrémültem, mert semmi tünetem nem volt. Ma ismét jelentkezett a hasfájás, de most már inkább olyan keményedés jellegű. Ülő munkát végzek, lehet, hogy az okozza. Pisilni kb fél óránként járok, bár elég sokat iszom most.. Még orvosnál nem voltam. A 8. héten terveztem, de lehet, hogy nem fogom kibírni addig! :) Gratulálok a babához!
2009. máj. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gratulációt, én is gratulálok mindannyiunknak!

Ma mindjárt megjön érzés gyötör, tegnap este meg hullafáradt voltam. Holnap töltöm az 5. hetet

2009. máj. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!