Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a görbe alapján...

Szerintetek a görbe alapján lehet, h a 23. cn-on fogant meg a baba? Pénteken az UH 9x3,8 petezsákot mutatott,5000 hcg szinttel. A doki szerint ebből már nem lesz semmi.

Figyelt kérdés
Görbe: [link] Png
2012. jan. 15. 13:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

mégegyszer:


[link]

2012. jan. 15. 13:44
 2/14 anonim ***** válasza:
Akár lehet is, de ha nem is akkor, akkor sem értem, hogy miért mondta ezt? Persze nem akarok hamis reményt adni, de ez szerintem elhamarkodott kijelentés.
2012. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hasi vagy hüvelyi uh volt? Egy hete még mindenképp várjatok ki, szerintem... Mikor voltál orvosnál?
2012. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jaj,látom, elnéztem a görbét, tehát gondolom 2-án volt pozitív a teszt, és mostanában voltál orvosnál.


Hát, várjatok még egy picit, de nagyon ne éld bele magad, azt hiszem ez a legtöbb, amit tehetsz! Én azért drukkolok! :))

2012. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Pénteken voltam, visszahívott hétfőre, új UH, új vv.

Hüvelyi volt.

2012. jan. 15. 14:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor hétfőig nyugalom, utána meg majd látjátok, hova alakul! :) Tudom, hogy nehéz, de lehet, hogy később fogant, és pici volt még. Drukkolok nagyon! :)
2012. jan. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Elég szörnyű péntek volt, azt mondta az utrogestant is hagyjam abba, és mikor ezt elmondta, eszembe sem jutott, hogy rákérdezzek a későbbi fogantatásra :-(

Már tudomásul vettem, ez is csak ma vetődött fel bennem. Egyébként nagyon alapos és lelkiismeretes orvos, és inkább tudjam, mire számítsak, de elég durva volt.

Majd holnap kiderül, bár nem tudom, 3 nap alatt mekkora fejlődés kéne?! Talán a hcg többet mond majd.

2012. jan. 15. 14:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Gondolok rátok, és meglátod, mi lesz hétfőn! :)
2012. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem értem komolyan, miért ne lehetne belőle valami? A terhesség még kicsi, komolyan nem értem, és én az utrogestant se hagynám abba...komolyan nem értem, nem 8 hetes vagy hanem max 6 hetes, szerintem korai a kijelentés és petezsák látszik, lehet hogy 1-2 hét és lesz szívhang
2012. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és igen, szerintem is a 23. cn-on foganhatott:) Én drukkolok és ne add fel!
2012. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!