Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elmegy a baba még az első...

Ha elmegy a baba még az első honapban mennyi ideig kell hogy vérezek? Ugy mintha meg jönne a menzeszem? Egy 4mm-es petezsákot már látott a doki az uh-án.

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsivel többet, mint egy rendes menzesz alatt, mert a nyálkahártya már kicsit megvastagodott és most levállik. Lehet darabos is a vérzés. Minimum 3-4 napig tart, de lehet ennél több is. Ha kevesebb, akkor nem ürültél ki rendesen, kellhet műszeres befejezés, de mindenképpen el kell menni dokihoz, ő megnéz és megmondja mi a helyzet.

Sajnálom! :(

2011. dec. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért kérdem mert nekem este 11-kor meg jött kicsit darabos volt de nem görcsöltem meg semmi de mer el mult vagy is hát már csak ilyen barnás valami van ha ki törlöm:
2011. dec. 9. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor még reménykedhetsz, hogy csak megpattant vmi ér. Pihizz sokat, feküdj és menj minnél hamarabb dokihoz.
2011. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy/tok?
2011. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
minden rendben el mondtam adokinak a bajom és ö erre azt mondta hogy annyi történt hogy azota ketten lettek!!!!!::::::::---------))))))
2011. dec. 27. 23:24
 6/8 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!!!!!!A legjobbakat kívánom Nektek!
2011. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi de sajna nem maradtak meg 2-án megyek abortuszra meg álltak a fejlödésbe!!!
2011. dec. 29. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ó Istenem,neeeee!Nagyon sajnálom!Sok erőt,kitartást,és mihamarabb újabb gyerekáldást kívánok az új évre!
2011. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!