Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20dik terhességi hétben sűrű...

20dik terhességi hétben sűrű has keményedés vagy méh ősze húzodás magnézium szedése melett baj lehet? Vagy mi okozhatja menyi a megengedet egy nap?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi 10 keményedés megengedett. Ha több van, menj orvoshoz.
2012. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 25 hetes vagyok.

Hetek óta ezen agyaltam én is. A múlt héten azt mondta a dokim, hogy akkor kell rá jobban odafigyelni, ha fél órán belül 3-4 van.

Egyébként azt mondta természetes, főleg magzatmozgás után. A méh pedig így készül a szülésre, csak ne kísérje erős fájdalom, vérzés.


Azt mondta még, ha nagyon aggódom, akkor a nagyobb mozgások után feküdjek hanyatt az ágyon, a lábam legyen a földön és vizsgáljam a méhem, és úgy számoljam a keményedéseket egy fél óra, órán át. Ezt végül én nem csinálom :)


Ne aggódj!

2012. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. héttől voltak keményedéseim, ahogy telt az idő, egyre többet, volt, hogy szinte egész nap kemény volt a hasam. Végig rettegtem, hogy vetélés, majd, hogy koraszülés lesz. Nem tudom, mennyi a "normális", én a végére hozzászoktam az állandó keményedéshez, mindenesetre a 41. héten, indítással szültem, a méhszáj végig teljesen zárt volt.
2012. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!