Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Imádok teli meleg vizes...

Imádok teli meleg vizes kádban fürdeni, ez probléma?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alhasi vérbőséget okoz, de eddig is mindig így fürödtem és semmi sem lazít vagy kapcsol ki jobban mint a fürcsi.

21 hetes kismami


2008. ápr. 1. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem azt mondta a dokim (9 hetes vagyok), hogy a fürdést nem ajánlja, mert könnyebben lehet valamilyen fertőzést összeszedni - bár sztem inkább medencés fürdésre gondolt. Én biztos ami biztos, inkább nem fürdök, nehogy valami bajt okozzak a picurnak.

Jó babavárást!

2008. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is csak a meleg fürdőt szeretem, és 38 hetes vagyok. Igaz most már ellazult a méhszájam, és mától már csak ülve zuhanyzok :) Azért nem forró a meleg :) puszi
2008. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én is imádok fürdeni,de nem merem tele engedni a kádat mert féltem a babucit nehogy valami legyen vele.Inkább csak a kád aljába engedek vizet,de a hasam mindig kint van.Nekem már nemszabadna ígysem fürdeni,de nem tudom mégálni,még ha csak 5 percre is de belefekszem.Szerintem ha mindent mértékkel csinálunk abból semmi baj nem lehet!!!Boldog babavárást.30 hetes kismama.
2008. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a forróvíznek méhtágító hatásai lehetnek, ezért nem ajánlják.De ah kibírod hogy nem forróba, hanem kicsit hűltebbe fürdesz, akkor mindedj hogy bokáig vagy nyakig ér a víz.Én terhesen kismamajógára jártam és vot hogy vízben tartottuk pont az ellazulás miatt.
2008. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha tudod hogy nem jó miért kockáztatnál mégis? Fürödj csak langyos vízben, vagy tusolj. Utána hallgass zenét vagy jógázz. "Sajnos" ebben az időszakban az a legfontossabb sokszor, hogy a babának mi a jó! Szerintem ne fürödj meleg vízben. Én nem kockáztatnék. Jó ellazulást!

2008. ápr. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem semmi gondom a fürdéssel. A nagyon meleg vizet azért nem ajánlják, mert alhasi vérbőséget, ezáltal vetélést okozhat. De normális meleg vízben nem lesz semmi bajod. A fertőzésektől meg nem kell tartani, ha zárt a méhszájad, azon nem jut keresztül semmi baci! A dokim kifejezetten javasolt még az úszást is, mert az a babának is és az anyának is kifejezetten jót tesz.

Boldog és problémamentes babavárást4

25 hetes kismama

2008. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem forró,hanem meleg vízben fürdesz,így a vetéléssel fenyegető rémálmokat jobb ha kivered a fejedből:)

Amúgy én világ életemben zuhanyoztam,de mostanában annyira vágyom egy kád meleg vízben való fekvésre,hogy az fogalom.Ne fogd vissza magad:)Remek fájdalomcsillapító,és majd később amikor nagy lesz a baba,rendesen fájni fog a te derekad is,és bizony jól helyreteszi a csigolyákat.A fertőzésektől meg nem kell tartanod,hiszen a saját fürdőkádatokat gondolom csak te és a párod használjátok,és takarítasz is rendesen.Meg amúgy nincsen nyitva a méhszáj,és a burok sincs megrepedve,addig nem kell aggódni.

2008. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Testhőmérsékletnél melegebb vízben ne fürödj, mert azzal a babát veszélyezteted, vetélést okozkat.
2008. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így fürdök és semmi bajom,sőt nekem a 38 fok már egy kicsit hideg is!
2008. ápr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 17 hetes vagyok és én a terhesség elejétöl fürdök és semmi bajom eddig.hála.annál rosszabb ha félsz mindentöl.ami nem tesz jot ugyis jelentkezik
2008. ápr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!