Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdek kicsit megijedni.20...

Kezdek kicsit megijedni.20 hetes terhes vagyok és amióta bejött a meleg borzasztóan vizesedik a lábam és fáj is. Lehet csak a melegtől? Lehet belőle valami probléma?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha csak én kérdeztem volna.Én most vagyok 24 hetes, de rettenetesen bedagadtak a bokáim.Ha felpolcolom és pihenek azért egy kicsit jobb.Ha nem magas a vérnyomásod, akkor nincs probléma, illetve nem árt ellenőriztetni a vizeletedet a védőnővel, nincs-e benne fehérje.Önmagában nem veszélyes csak kellemetlen a lábdagadás, legalábbis nekem ezt mondta a dokim.
2010. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
24-én megyek terhesgondozásra,ott mindig néznek vizeletet.Ráér addig vagy menjek hamarabb?Amúgy ha rendesen iszok és pihentetem este akkor reggelre jobb.Nem magas a vérnyomásom.
2010. jún. 14. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen tudod mérni otthon a vérnyomásod és nincs is gond tehát nem magas akkor szerintem ráérsz elmenni.Én is nézem reggel,este eddig még jó volt.Polcold fel a lábaid és egyél sok almát ezek segítenek.(első voltam)
2010. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron voltam így, akkor vártam a kisfiam aki októberben született. Ha nem lesz a vérnyomásoddal probléma akkor nem lesz baj szerintem sem, "csak" kellemetlen és nagyobb cipő vagy papucs kell. Nekem a végén már 40-es cipő kellett, pedig normál esetben 38-as a lábam.

Ha tudod akkor minél többet polcold fel, akár munka közben is ha van rá lehetőséged és sokat feküdj és ne sétálj a nagy melegben. Ha nem lesz ilyen meleg jobb lesz.

2010. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egy kicsit megnyugodtam.Remélem nem lesz gond.
2010. jún. 14. 17:12
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Csökkentsd a sóbevitelt és igyál nátriumszegény ásványvizet (Mizse szénsavmentese ilyen). Próbálj minél kevesebbet ácsorogni. Ha bedagad a hideg-meleg vizes váltófürdő a lábszárra is jó hatású, a befejezés mindig hideg legyen. Olyan cipőt viselj ami kényelmes és nem szorít.

Én is ezzel küzdök, ezeket próbáltam és segítettek, bár el nem mulasztják a dolgot. 28 hetes vagyok ma.

2010. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó nektek.Engem a doki vizesedéssel be akar fektetni,pedig se a vizeletemmel se a vérnyomásommal nincs probléma.Annyi,hogy vizesedik a lábfejem,de az se olyan nagyon.

:(

30hetes km

2010. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!