Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor ereztetek eloszor a...

Mikor ereztetek eloszor a baba mozgasat ELSO terhesseg alatt, milyen erzes volt, es hol ereztetek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 16. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Mostmár tudom, hogy 16 hetesen éreztem először, de amiben biztos voltam az a 18. hét végén 19. hét elején volt. Először ilyen buborékolás féleséget éreztem a bal oldalon (16 hetesen) 18-19 hetesen már a köldököm alatt éreztem valami erőteljesebb mocorgást, de ez is buborékkal kezdődött.

26 hkm

2012. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia,


17 hetesen éreztem először. Ültem otthon egyedül egy széken az íróasztalnál, és ő háromszor megbökött. :) Másnap reggel pedig -tényleg olyan érzés- pillangók repdestek a hasamban... Leírhatatlanul csodás érzés! Kívánom Neked is! :)

2012. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így utólag már tudom hogy 15 hetes voltam mikor először éreztem, de csak ha előre voltam hajolva, és akkor sem rendszeresen. Volt hogy 4-5 nap is kimaradt. De akkor még azt hittem hogy bélmozgás. Teljesen olyan volt. 18 hetes voltam mikor biztos lettem benne hogy az a baba. Akkor már rendes rúgások voltak, bár még csak gyengék.
2012. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 16 hetesen érztem. ültem az irodában kicsit elöre dölve és nagyon lent érztem mintha valaki piszkálna belülröl.


na és képzeld ma vagyok 16+4 a másodikkal és ma pont ugyna abban a helyzetben ültem itt a gépelött és megint vagy pár percig éreztem. ez már tuti az volt.

2012. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A köldököm alatt éreztem,olyan buborékozást és 13-14 hetes voltam(már nem emlékszem pontosan,most már 16 hós nagylány azóta).Azt mondták azért éreztem olyan hamar meg mert vékony deszka voltam akkoriba,és a terhességem is simán kilátszodott:P 49 kg-al maradtam terhes.
2012. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16 hetesen éreztem őt először, olyan csiklandozós, piszkálós, buborékolós érzés volt. Nem tudom jobban megfogalmazni.

Hol éreztem? Nem is tudom, a pocakom mélyén. :)

Köldök alatt éreztem, mintha levegős lett volna a hasam.

18 hetesen kaptam az első igazi rúgást (bár ez még nem volt erős, úgyhogy hívjuk inkább bökdösésnek). Erre pontosan emlékszem hol éreztem, a hasam legalján bal oldalt (majdnem a bikinivonalnál, lágyéktól feljebb).

2012. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 16. héttől, az alhasamban, egészen lent, a köldökömmel egy vonalban, olyan kis remegős érzés volt, tényleg buborékolós. Sokan mondták, hogy olyan lesz, de nem tudtam elképzelni, aztán amikor először éreztem volt egy nagy áhááá élményem. :)) Most a 23. héttől már kívülről is tökéletesen látszik, és sokkal fentebb mozgolódik (illetve mikor hol). :)
2012. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15-16 hetesen éreztem én is először, kicsit jobb oldalt egészen lent, de nekem nem buborékszerű volt hanem mintha bökdösött volna. Rá 1 héttel érdekes módon a párom is érezte már, elsőnek azt hittem, hogy csak a szívem lüktet, de ahogy teltek a napok-hetek egyre erősebben éreztem a jobb oldalon. Azóta 31 hkm vagyok és szinte végig a jobb oldalon volt a babóm, 2 hete fordult be, azóta mind a kétoldali tüdőlebenyemet előszeretettel rugdossa:)


Kérdező: hány hetes vagy?

2012. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még nem voltam 16 hetes. Olyan volt, mintha egy gitár húrját pendítették volna meg a hasamban. Szó szerint ezt éreztem, egy kicsi vibrálást! :)


37+4 hkm

2012. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!