Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor azt mondjak hogy ha...

Mikor azt mondjak hogy ha tobb terhesseg volt mar, akkor elobb erzik a baba mozgasat, az mit jelent, mitol van az hogy elobb erzik? Vagyis 2 missed abortusz terhessegnek szamit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

nem ebben az esetben nem.

A második vagy többedik terhességnél már az elsö kis pillangos mozgásnál beugrik hogy ÀÀ ilyen volt az elözönél is. Tudja mit kell figyelni érezni a kismamának. Az elsönél sokan mondják hogy JA ez a magzat mozgás már 2 hete érzem de nem is gondoltam rá hogy ez az.


Èn ülve a 16-ik héten éreztem elöször, majd erösödött.

Most 12-ik héttöl ülve többször éreztem, de ez nem erösödik ez mindig ilyen, és nem minden nap. Gondolom majd a 16-ik héttöl lesz erösebb mindig.

2012. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben nem számít. Hacsak nem volt már ott is magzatmozgás. Inkább arról van szó, hogy előbb felismerik a többedik terhességnél a magzatmozgást, mert tudják, mit kell érezni. De ez se törvényszerű, van aki később, van aki korábban érzi. Én pl. mindkettőt a 16. héten éreztem biztosan, előtte is valamicskét, de az igazit akkor.
2012. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, terhességnek számít, az hogy elvesztetted a babákat, az csak a terhesség sajnálatos végkifejlete.

Hányadik héten mentek el?

2012. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 23 hetesen született meg illetve vetéltem el. Most ujra probálkoztunk 7 honapban, most 15 hetes vagyok. Nem tudom, de néha olyan mintha érezném, hogy mozog.

Sajnálom, hogy neked se maradt meg, de drukkolok, hogy legközelebb minden jol alakuljon. S drukkoljatok, hogy nekem is összejöjjön, mert ismét hasonlo problémánk merült fel (hematoma, tapadás)

És igen terhességnek számit, mert mér dobogott a szive, akkor már élőlény, ha sokan nem is igy gondolják.

2012. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

teheat,vegulis arrol van szo hogy a tobbedik babasok tudjak mit kell erezni es azert erzik elobb...

az egyik 7 hetes volt,masik 9...

drukkolok neked,sok sikert es koszi mindenkinek!

2012. jan. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!