Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előtej 26 hetesen? Nektek...

Előtej 26 hetesen? Nektek volt? Ha igen hány hetesen? Utána volt tejetek bőven, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nemsokára 27 hetes leszek, lassan egy hete már hogy van előtejem, de csak pár csepp esténként. Egyik este annyi volt hogy cseppekben jött ki :) nektek volt?

26 hkm


2012. jan. 16. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

igen volt,csodalkozni fogsz de nekem a 6-7 heten volt mar :D par csepp,par napig,utana elmult :D

kellemes baba varast!

13hkm

2012. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt a vége fele, nekem is csöpögött.


aztán megszültem és 4 napig semmi de semmi sem volt. a korházban volt szuper meleda nagy mellszívó meg minden féle trükkök, még sme indult be egy kicsit sem. mire haza értem 10 ml jött le (egy baba már ekkor 50 ml-t minimum megeszik), és ez nem is lett több, pedig küzdöttem mint egy ösanya, a lányom meg szívta még az üres cicit is akár félórán át is.

2012. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyenkor. Pontosan nem emlékszem hányadik héten, de kb. a 20. körül. Most 4 hónapos múlt a babám, és van bőven tejem.
2012. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

23 hetesen volt először előtejem. S szoptatni is tudtam.

Amúgy a kettő nem függ össze, attól még hogy van előtejed semmi sem garantálja a szoptatás sikerességét, de ha nincs előtejed, akkor az sem jelenti azt, hogy nem fogsz tudni szoptatni. Ezek egymástól független dolgok. Bízz a szoptatás sikerében, és akkor reméljük menni fog. Olvass a szoptatásról amíg még terhes vagy, hogy jobban fel tudj készülni.

Szép babavárást!

2012. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És az az érdekes, hogy csak a bal mellemből jön az előtej, vagy lehet, hogy a jobból is csak azt annyira nem figyeltem :)
2012. jan. 16. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:

A későbbi sikeres szoptatás nem ettől függ.

Nekem nem volt eddig már két gyerekkel, és mindkettőt 20-20 hónapig szoptattam, 9 hónapos korukig anyatej leadó is voltam. Szóval ez tényleg nem kritérium. Maximum hordhatsz melltartóbetétet már terhesen. :o)

22 hkm

2012. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tejcsatornák kivezetőnyílásai nem azonosak a két mellben. Úgy értem gyakran az egyikben több kivezetőnyílás van, mint a másikban. Majd ha már szoptatsz, jól látszik ez, főleg ha megfejed őket picit. Nekem a bal mellemből vagy 8 sugárban jön, a jobból max. 4-ben.

Egyik lányom olyan egy éves kora után már el is utasította azt a mellet, amelyikből nehezebben jött neki, csak a balt kérte. :o) Próbáltam cselezni, és elterelve e figyelmét a jobbra is rátenni, de nem akarta, sőt másfél évesen közölte is, hogy "nem, masiik!" :o))

Így jó aszimmetrikusak lettek a melleim, ami aztán persze a szopi végeztével visszaállt.Vicces, hogy pont az lett a "nagyobb mellem" akkor, ami alapból a kisebb, mert hát nem egyformák teljesen, szinte senkinél...


Lehet, hogy Nálad is így lesz! :o)


Egyet értek az előzővel, olvass sokat, a www.lll.hu oldalon jókat találsz!

Jó pocakosodást!

a még mindig 22 hkm :o)

2012. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24 hetesen kezdett folyni az egyikből, majd néhány nap múlva a másikból is. Melltartóbetét is kellett egy idő után. Szülés után 3 nappal lövellt be a tejem és 3 évig szoptattam. Nagyon sok tejem volt.
2012. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!