Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes ez 31 hetesen?...

Természetes ez 31 hetesen? Elmúlik?

Figyelt kérdés
Pár napja rossz a közérzetem, szédülök, enyhén émelygek, fáradt vagyok, állandóan aludnék. 1 hete kezdtem el vasat szedni.
2012. jan. 16. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Egész terhesség alatt előfordulhatnak ilyen időszakok, napok! Szerintem, még a vas sem épülhetett úgy be 1 hét alatt. Két-három hét múlva szerintem erőre kapsz. Próbálj meg sokat pihenni! És mivel te azért már a finish-ben vagy, jóó babázást neked!
2012. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet "természetes", de ha úgy érzed, valami nem stimmel, menj el az orvoshoz.

Úgy értem, hogy a fáradtság is normális, ha néha megszédülsz, lehet alacsony vérnyomás jele, az émelygés is elő-elő jöhet. Szóval minden előfordulhat.

Az is lehet, hogy bekaptál valami vírust.

Valószínű, hogy amíg nincs lázad, vagy "erősebb tüneted", addig nem nagyon tenne az orvos se semmit, de ha úgy érzed, menj el. Főleg, ha ez megnyugtat.


Én személy szerint akkor megyek csak el, ha tényleg "nagy gáz" van, de van, akit ez megnyugtat.

2012. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. jan. 16. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!