Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt jó a megérzése...

Kinek volt jó a megérzése születendő gyermeke neméről és mi alapján?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem!

Az ultrahang alapján. Háromból kétszer bejött.

2009. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!

En mar a pozitiv tesztnel mondtam a ferjemnek h kislanyunk lesz.

Aztan a 19.heti uh-n beterpesztett a dokinak es kiderult h tenyleg kiscsaj.

36 hetesek vagyunk es meg mindig az:)

2009. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi kislányt szerettünk volna nagyon. Még a terhességem elején volt egy "kisfiús" álmom, majd a 16 hetes UH-on kiderült, hogy fiunk lesz!
2009. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a fura hogy lány nevünk már a terhesség előtt volt, de mikor teherbe estem fiú néven nem tudtunk megegyezni, pedig még a nemét sem tudtuk. Kiderült királylányunk lesz :) Így a név is megvan már :)
2009. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én mindig is fiú(k)nak láttam a leendő gyerekeinket, a teszt után is így éreztem, és a páromnak is egyértelmű volt.

De szerintem csak sima véletlen minden ilyen, mert ugyanilyen megérzésekkel volt akinek nem jött be :)

2009. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hú, a "mi alapján" nehéz kérdés...

Az elsőnél inkább csak valamiféle sejtés volt, hogy lány, igaz, én lányt is szerettem volna, de ez is inkább már csak a terhességem idején fogalmazódott így meg bennem, tehát lehet, hogy már akkor is az ösztönök működtek...

A másodikkal érdekesebb a helyzet. Én másodiknak is kislányt szerettem volna, egyszerűen el sem tudtam képzelni, hogy mihez kezdenék egy fiúval. De tudatosan elkezdtem magam edzeni a gondolatra, hogy fiú lesz a baba, már szinte a fogantatása előtt. Neveken gondolkodtam, fiú rucikat nézegettem, stb. Aztán úgy a 12. hét környékén egyszercsak képtelen voltam tovább fiúként gondolni rá!!! Szinte öklendezni kezdtem a gondolattól, hihetetlen volt, szó szerint minden porcikám tiltakozott!!! De nem mutatta meg magát az UH-n egész a 18. hétig, amikor elhangzott az "inkább lány" vélemény. Azóta már tudjuk, hogy tényleg kislány, mert csináltattunk amniocentézist. (más okból persze)

2009. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én eddig még minden rokonnak, barátnőnek eltaláltam a babája nemét. (Nekem még nincs, de ha lesz, szerintem kislány lesz.:))
2009. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak remélem,hogy eltalálom majd:)Annyira kislányos vagyok,már fejben megvan a babaszobája,a neve minden ami ő,még az altatódala is,pedig mégcsak gondolatban sincs:)Ha nem lányom lesz akkor megeszem a kalapom.Próbáltam már belegondolni,hogy mi lesz ha kukis lesz,de egyszerűen 2 perc után már megint a lányos cuccokon gondolkozom.Úgyhogy csak remélhetem,hogy lány lesz,márha lesz de nagyon remélem hogy lesz mert ra lelki órám nagyon ketyeg:)
2009. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

szia mind a hatszor bejött igaz hgoy ebből 3 vetélés volt de bizonyítottan fiuk voltak a lányok pedig megmaradtak:)


agusztus végén érkezik a haramdik kislányunk

2009. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30 hetesek vagyunk. Nekem teljesen bejött a megérzésem. Eddig minden ultrahangon ugyanannak látta a doki. :)
2009. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!