Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám elterelni a...

Hogyan tudnám elterelni a gondolataimat a terhességről?

Figyelt kérdés
Még három hónap van a babaprojektig, addig mindenféle általános vizsgálatok, egy kis fogyókúra, tisztítókúra van hátra, nem is ez a baj, csak olyan távolinak és elérhetetlennek tűnik...Nincs nap, hogy ne jutna eszembe, képes vagyok két órán át is a neten lógni, és mindenféle babás cikkeket meg fórumokat olvasgatni. Tisztában vagyok vele, hogy nem teszek ezzel jót (elsősorban magamnak), ezért arra kérlek, adjatok tanácsokat, hogyan lehet egy kicsit kikeveredni ebből, mással foglalkozni?
2012. jan. 16. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt ilyen "zavarom" én még képes voltam baba uzletben kocsikat meg ruhákat nézegetni.Engem ez megnyugtatott egy idore.
2012. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod elterelni a gondolataidat? Szerintem tök jó hogy ráhangolódsz. Ha van időd rá, hát csak netezz és olvasgass. :)
2012. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!